Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonomat meg a számitogép...

A telefonomat meg a számitogépemet leblokkolta a gyk, mert az unokaocsém szorakozott és letiltották, ezért nem tudom használni, hogy lehet helyre állitani?

Figyelt kérdés

Nem ugyanazt a fiokot használom, mint Ö.

Ugyanez volt tavaly,akkor egy számitogépes ember állitott valamit a gépen!


2020. febr. 28. 23:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9

"Vagy, ha már itt tartunk, te hogy érted ezt a blokkolást? Nem tudsz belépni a fiókba, vagy meg sem tudja nyitni a GYK weboldalt sem a gép, sem a telefon?"


Sikerul belépni, de nem tudok válaszolni senkinek, meg irni,kiirja,hogy


Nincs jogosultságom a muvelethez

Mert olyan géprol netezek amirol mást már tiltottak.


(nekem semmi kozom ahhoz, ha mást tiltottak egyébként nem értem a magyar jog szerint letilthatnak egy teljes gépet és ez torvényes?)

2020. febr. 29. 13:32
 12/27 anonim ***** válasza:

Ahha már értelek! Viszont most így a GYK-t nem értem... Mi ez, hogy valaki csinál valami baromságot otthon a saját fiókjával, tesznek rá IP-tiltást és ennek te is megszívod a levét? Nem igazán értem. Mást nem nagyon tudsz, minthogy felveszed a kapcsolatot a GYK-val ez ügyben.

Egyébként nem gépet tiltanak, hanem valószínűleg IP alapján megy a dolog, hisz kifejezetten magát a gépet nem látják, de az IP-det igen. Vagy írsz nekik, vagy (ha ez lehetséges) megváltoztatod az IP címedet. Ha tavaly is ugyanez volt és egy számítógépes ember oldotta meg a problémát, akkor feltételezem IP címet változtatott, szóval most is azt kéne. Szólj neki is esetleg, ő biztos többet fog tudni mondani erről.

2020. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Azért jó ez az ip tiltásos módszer, mert ha van egy gyökér gyerek akkor azzal az ip vel nem tud mégegyszer trollkodni. Csak így ilyen esetekben megszívja az illető (mint pl te is).

Lehet már alapból a te fiókod is tiltották azzal együtt és ezért se jött össze. Azt se értem miért szórakozik unokaöcséd a te gépeden ilyenekkel, mikor már volt ebből gondod.

Lehet új fiókot kell regisztrálni. Amúgy telefonon is kb annyi lenne, hogy újra indítod a routert, kap egy másik ip címet és már elvileg wifiről kellene engedni, ha nem kaptál onnan tiltást.

2020. febr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12

"Ha tavaly is ugyanez volt és egy számítógépes ember oldotta meg a problémát, akkor feltételezem IP címet változtatott, szóval most is azt kéne. Szólj neki is esetleg, ő biztos többet fog tudni mondani erről."


Valamit állitott a telefonomon a számitogépen is kb a telefon állitás 1 perc volt és megoldodott.


13

"Amúgy telefonon is kb annyi lenne, hogy újra indítod a routert, kap egy másik ip címet és már elvileg wifiről kellene engedni, ha nem kaptál onnan tiltást."


Nem routerröl megy,hanem kártyán van mobilnet.

Esetleg wifiröl tudom probálni, de ha nincs wifi utánna megint visszaáll.

2020. febr. 29. 15:00
 15/27 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni hogy feltelepíted a telódra például a Yoga VPN appot és beállítasz egy külföldi IP címet amivel beregizel egy szűz emaillal ide. Sajnos a régi tiltása nem oldódik fel csak ha írsz nekik hogy légyszi adják már vissza.
2020. márc. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

" beállítasz egy külföldi IP címet"


Ez felesleges szerintem mert nem ip cim alapján van a tiltás, ugyanis bármelyik mobil váltogatja ezt.

2020. márc. 1. 05:15
 17/27 anonim ***** válasza:

#15

Én multkor ezért kaptam tiltást, mert vpn-t használva jelentkeztem be és ezt érzékelte. Szóval már nem igazán javasolnám.


(Külföldről elérhető weblapot néztem, hogy filmes vagy épp valami sulis (egyetemi) cucchoz kellett arra már nem emlékszek. Véletlenül bekapcsolva baradt és egyből ment a tiltás amint megnyitottam a lapot. Szóval majd ezzel is vigyázni.)

2020. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Örömmel látom, hogy ki van emelve, úgyhogy akkor azóta se oldódott meg a probléma.:D Nem is baj, mert te sem tudod normálisan használni ezt az oldalt, jobb az így, hogyha minimális alkalmad van gyk-zni.
2020. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Megkérem a további kommentelöket,akinek érdemi hozzászólása vagy kompetenciája van a témában az reagáljon csak! köszönöm!
2020. márc. 3. 15:01
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem volna épkézláb ötletem, de tényleg jobb ha kevesebbet rontod itt a levegőt.
2020. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!