Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi kábeles nethez milyen...

Digi kábeles nethez milyen routert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Mármint wifi-s routert? Nálam egy öreg TP-Link tl-wr740n van, otthoni használatra teljesen jó. (Egy ideje OpenWRT firmware-rel, pöpec.)

Ezt lehet, hogy már nem kapni, de az utódai sem hiszem, hogy gyengébbek. De ízlés szerint választhatsz mást is, van sok jó ár-érték arányú router.

2020. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
71%
#1: Persze ajánlj csak gagyi 10/100 -as routert Digi nethez. LooL
2020. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen Gigabit-es Wi-fi router lenne érdemes.
2020. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak wifire elég a gagyi 10/100-as, azon soha nem fog átjönni a gigabit. Amúgy a Digi is wifis, gigabites modemet ad, ha annak a tudása elég, nem kell saját. Ha mindenképp sajátot szeretne, a 25000 Ft-os árkategóriában érdemes nézni, azok tudják a gigabites netet kihajtani.
2020. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
53%
Most a fórumokon az Asus RT-AC65P -t nagyon ajánlgatják a szakik, jók a tapasztaltok. Stabil, erős Wi-Fi, AC1750, MU-MIMO technológia, USB 3.0, erős hardver (2x800 Mhz CPU, 256 MB RAM) és természetesen gigabites LAN.
2020. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Ki beszélt itt gigabites netről? A Diginek csak olyan van, vagy mi???

Kérdező, pontosítsd, hogy gigabites neted van-e, mert nem (bizony nem!) magától értetődő.

2020. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gigabiteset vegyen, 10/100 router-t már ne.
2020. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, amilyet P.O.C. sensei is javasolt. Működik :-)
2020. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
#6: Egyrészt, mert akkor is gigabites kell venni, ha csak épp hogy meghaladja a 100 megát a net. Egyre csak fejlődik mindenhol a szolgáltatók infrastruktúrája. Egy apró kis faluba lakok a román határ mellett. De már itt is optika van mindenhol akár a 2 Ggiabit/s -os netet is be lehet kötni. Sőt már a szomszéd öregasszonynak is ONT modemet hoztak a sima vezetékes telefonjához, mert már a rézkábelt a legtöbb utcába meg is szüntették nálunk. Még pár év szerintem és mindenhol optika lesz. A Digi a városokba, ahol eddig sima UTP volt is cserélik lefele mindenhol optikára. Aki 10/100 -as routert vesz vagy ajánl manapság, az orra hegyénél tovább nem lát szerintem.
2020. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!