Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen webtárhely szolgáltatat...

Ferdi77 kérdése:

Milyen webtárhely szolgáltatatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Megbízható magyar tárhelyszolgáltatót keresek. Találtam sokat, de nem tudom eldönteni hogy melyik a jó és megbízható. Egy Wordpresses oldal lenne, 5-6 bővítménnyel.

2020. márc. 19. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég sok tárhelyet végig próbáltam, és nagyon soknál elkövetik azt a hibát, hogy alacsony a RAM/CPU korlát, illetve az I/O usage, ami miatt az ügyfelek oldalai is lassúak lesznek.

Volt olyan tárhely, ahol azért volt lassú egy általam készített pár lapos kis céges WordPress oldal, mert volt két nagy forgalmú oldal az általunk használt szerveren (és ezt a szolgáltatótó írta meg a hibajelentésre reagálva).

Másik tárhely szolgáltatónál az összes ügyfél összes adata elveszett a szolgáltató hibája miatt (egy hónap ingyen tárhellyel kárpótoltak volna).


Legalább 30 tárhelyet volt szerencsém tesztelni, a nagy részével nem voltam megelégedve, hármat emelnék ki, amik jók.


1. HostingBázis.hu

Ez a szolgáltatás kis forgalmú oldalaktól kezdve a legnagyobbakig mindenre kínál megoldást, nagyon rugalmasak, céges oldalakhoz én ezt szoktam ajánlani. Az ügyfélszolgálat kifejezetten segítőkész, ezen is nagyon sok múlik. Van egy kifejezetten WordPress tárhelyük, igaz ez drágább a normál tárhelynél, de megéri a felárat, ezen garantáltan gyorsan és hibamentesen fog működni a WordPress oldalad.


2. WebDigital.hu

Egy céges ügyfelem van náluk, viszont kb. 10.000 termék van a webáruházában, ami már nagy fogyasztónak számít, méretes adatbázissal. Az oldala ennek ellenére gyors, pillanatok alatt betölt, és eddig semmi probléma nem volt vele.


3. ProfiTárhely.hu

Hűek a nevükhöz, tényleg nagyon profi, gyors és hibamentes szolgáltatás. Ingyenes próbalehetőséget is adnak, ráadásul külön WordPress tárhely csomagjuk is van (WordPresshez ezt ajánlom).


Ez a három biztos jó lesz. Kisebb oldalakhoz megfelel egy osztott tárhely, de ha már méretesebb, netalántán egyedi igények merülnek fel, akkor VPS-t szoktam ajánlani, illetve én magam is VPS-t használok a saját oldalaimhoz (én a HostingBázisnál vagyok, és nagyon elégedett vagyok a kapott szolgáltatással, VPS-ból is volt szerencsém jó párat tesztelni, eddig messze ez a legjobb, én a KVM csomagjukat használom).


Ezek nem a legolcsóbb tárhelyek, vannak jóval kedvezőbb árban is ennél. Viszont ezek sokszor lassúak, gyenge a minősége, mivel a direkt alacsonyan tartott árak miatt kénytelenek túlértékesíteni a szervereket. Indulásnak mindenhol a legkisebb csomag elegendő. Viszont ahogyan láthatod, a magasabb csomagoknál több a RAM és a CPU is, nem csak a tárterület. Kisebb oldalnál mégsem lesz érezhető a gyorsulás, hiszen ez még az alap csomag paramétereit sem használja ki, de ha már nagyban gondolkozunk, akkor igen. Az általad körbeírt oldalhoz egy induló csomag szerintem bőven elég lesz.

2020. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon hasznos volt.
2020. ápr. 1. 16:46
 3/3 anonim válasza:

Csak a [link]

Ennél korrektebb, gyorsabb, és megbízhatóbb szolgáltató nincs több idehaza. Mellesleg az árai is a legalacsonyabbak közé tartozik. Szinte az összes igényt ki tudják szolgálni a sokfajta, és változatos csomagjaikkal(Alap SSD, NVMe SSD, Vip tárhely)

2020. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!