Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy áll most az Ncore? Mi...

Hogy áll most az Ncore? Mi jellemzi a használatát? Visszaesés? Netán többen használják? Van hosszútávú jövője? Milyen hatással vannak rá a streaming szolgáltatók pl Netflix, stb?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem erősen hanyatlik. Alig-alig van új tartalom.
2020. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

A streaming szolgáltatásokból egyszerűbb ripelni a tartalmakat, mint kivárni a DVD és Blu Ray megjelenést, és jobb minőség, mint a tévéadás rögzítése, így már a megjelenés napján felkerülnek a dolgok.


Emellett a streaming szolgáltatás is megváltozott. Ahelyett, hogy 2-3 nagy szolgáltató volna, amik osztoznak a fontosabb tartalmakon, mára már több mint egy tucat van és mindegyik arra megy, hogy a legfontosabb tartalmaikat exkluzívvá tegyék és ha mindent legálisan szeretnél nézni, több 10 ezerbe kerülne havonta.


Szóval jelenleg kb. úgy működik a dolog, hogy aki hajlandó előfizetni, az is maximum 2-3 szolgáltatót rotál (nem egyszerre fizet elő rájuk), a többitől meg torrenten szedi le a tartalmat.

2020. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ncore a legjobb még mindig, vannak hanyatlásai

pár éve bejött az online filmek, sorozatok nézése (mozis verzió) akkor én is sokat néztem azon, de mára ,már 100. reklámot kell kikapcsolnod, nem engedi a reklám blockolókat stb így marad az ncore :)

2020. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha folytatódik a netflix és társainál a minőség csökkentése akkor még aki előfizet streamingre is vissza fog térni a torrentre
2020. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
3# Jó az nCore, de ha 4K-s tartalmakra vágyom, akkor inkább a Netflix mellett döntök. A Drakula 3 epizódja több mint 80GB volt. Inkább kifizetem a havidíjat, mintsem tárolgassam a gépemen a súlyos GB-okat.
2020. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#5

És kapsz a pénzedért egy olyan eredményt, mint valami felskálázott 720p. Ha nincs hely tárolni, akkor letölt, megnéz, töröl.

2020. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%

6# szerintem a legtöbb embernek simán megéri a havi 10€, hogy ne kelljen mindent letölteni. Helyette streamelheti legálisan, sokkal egyszerűbben.

Nem tudom, hogy mivel foglalkozol/ foglalkoztok, de szerintem te/Ti sem szeretnéd, ha valaki "ellopná" a munkád/tok végtermékét...

2020. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

#7

Engem csak a minőség érdekel. Inkább építettem 500€-ért egy NAS-t, amiről magasabb minőségben streamelek magamnak bárhova, mint amire a Netflix valaha képes lesz.


A szerzői jogi szabályozás pedig nemhogy a ló, hanem a ménes túloldalán van. Például a Universal a mai napig fenntartja a szerzői jogi követeléseket a "Nyugaton a helyzet változatlan", egy 90 éves film után. Már SENKI nem él, aki a filmen dolgozott vagy azt finanszírozta, de már a gyerekeik sem, és nem is forgalmazzák vagy vetítik sehol. Nincs kiesett bevétel, mégis egy másfél perces jelenetet nem tűr meg a stúdió youtube-on.


A filmen aktívan dolgozók általában egyébként sem a nyereségből kapnak részesedést, szerződésben rögzített fix bérük van, amit már rég megkaptak az első vetítésre, a mechandise bevételekre pedig nincs negatív hatással a letöltés, sőt, épp ellenkezőleg. Ami meg a jogbirtokosokat illeti, ha a szerzői jogi törvények egy paraszt hajszálnyi lehetőséget kínálnak, úgy rúgják fel az írásba foglalt licencszerződéseket, mint annak a rendje és nem tartják tiszteletben a fair use-t sem. Némelyik még akkor sem, ha amúgy az ő érdekeit szolgálnák.

2020. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
66%

Sziasztok, Vuzetorrentem van. és nem tudom hol álitsam be, hogy vissza töltsem, vagy is seedeljem, mert magátol nem akar, és már 2x kilöktek a ncorerról. harmadszorra vége :)

légyszi valaki akinek van ideje írja le részletesen lépésröl lépésre mit csináljak, köszönöm :)

2020. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
# 1: marhaság.
2020. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!