Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy áll most az Ncore? Mi...

Hogy áll most az Ncore? Mi jellemzi a használatát? Visszaesés? Netán többen használják? Van hosszútávú jövője? Milyen hatással vannak rá a streaming szolgáltatók pl Netflix, stb?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 17:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
7# Nem tudom mi bajotok a netflixel... kb 6 hónapja van azóta nem torrenteztem, álladóan megfelelő minőségben, méretben nyelven keresni, töltésre várni, seedelni stb, elég volt, De nem is ez a lényeg, ami jó az megéri a pénzt és legalább ott legálisan nézem a tartalmakat, ami nekem jobb érzés azért havi pár ezer ft annyi tartalmat nézhettek letöltés nélküL amennyit lehet, és nem kell mindre előfizetni, aki nem talál magának valót, az már a maga baja, és ha jön a Disney+ azt is hozzá veszem, szóval az Ncore napjai meg vannak számlálva. hozzá teszem hogy itthon is a Streaming csak most kezd népszerű lenni.. a Disney+ majdnem fél év 50 millió előfizetőt szerzet és még fog is.
2020. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%

Ez most már keresztre felrakja az Ncoret: [link]



[link]


Sokkal normálisabb dolog mint az illegális film letöltés! Hajrá Netflix! hajrá streaming.

2020. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem írnám, hogy hanyatlik, de tény, hogy sokkal kevesebb friss tartalom kerül fel, legalább is filmekből. De ez szerintem a filmipar leállásának köszönhető. Aztán ha megint beindul minden (Egy hónap múlva?), akkor meg lehet, hogy özönleni fognak rá a 2019/2020-as filmek.
2020. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12) a star trek és a the outer limits sorozatokat hol találom streamen? Szerintem még eredeti nyelven sincsenek fent,nemhogy magyarul.
2020. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Alex Fly ***** válasza:
100%

@7: az még megérné...

De megéri-e havi 10$ a Netflix előfizetésre, másik 10$ a Disneyre, aztán újabb az Amazonra, a HBO-ra, a Hulura, &c...

Az nCore webáruházban viszont az összes streamingszolgáltató tartalmához egy helyen hozzáférsz.

2020. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

15# Nem kell mindre egyszerre előfizetni, lehet havonta váltogatni is őket. ¯\_(ツ)_/¯

Ráadásul egyre többen Netflixet vagy HBO használnak és hogy ha jön a Disney, akkor mégegy döfés lesz az Ncore-nak, ráadásul csökken is torrentezők száma a Magyarnál is, ráadásul Netflixre egyre több a szinkronos/felirat is, és a kormány bármikor dönthet hogy büntetővé válik a torrent a streaming virágzása miatt, szóval az Ncore-nak csak pár hónapja van hátra..

2020. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Alex Fly ***** válasza:
100%
@16: ha jön a Disney, az csak még több tartalmat jelent az nCore-nak...
2020. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Filmek esetén szerintem kiegészítőnek tökéletes. Értsd: marvel/egyéb filmeket nézek, nem igazán találod egy részét sem flixen sem GOn. Szóval ott marad a torrent. De amúgy van mindkettőre előfizetésem is.

Itt ugye legtöbben a filmes oldalról beszéltek, de hadd említsem meg a szoftveres oldalát is: tökéletes, és ingyé van pont ilyeneknek mint én, akik nagyon sajnálnák a szoftverekre a pénzt. (Nem etikus, vedd meg! ;))

2020. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#16 én meg majd fogok ezzel szarakodni, mert a stúdiók sorra csinálják a saját szarjaikat hogy az utolsó garast is megtarthassák. :) Netflix működött mert egyedül volt, ma már ugyanaz a helyzet mint régen, ha el akarsz érni mindent ezer csatornára kell előfizetned egyetlen korrekt ár helyett. Nem fogok dönteni, hogy most office t vagy gyűrűk urát szeretnék nézni, sem pedig 30 ezret fizetni havonta hogy mindent el tudjak érni, arra a talán 5 órára amit havonta filmnézéssel töltök(de még ha előtte ülnék egész nap, akkor sem). A streaming lehetett volna a filmipar jövője, de mint a zeneipar, ők is próbálnak kapaszkodni a kilencvenes évekbe ahelyett hogy elfogadnák hogy a régi üzleti modellek ma már az internet miatt egyáltalán nem működnek.

De amúgy azt vágjátok, hogy az ncore teljesen ingyen van, igaz? És azt is, hogy minden azonnal fent van jóformán? Hogyan fog "versenyezni" ezzel bármelyik szolgáltató pontosan, úgy hogy mellé profitot termel? Kapaszkodjatok meg, de ingyen osztogatni a cuccaidat nem jó üzleti modell. Meg egyáltalán milyen versenyről beszélünk, miért érdekli az ncore t az ezredik streaming szolgáltatás? 9 éve vagyok ncore on, egyszer fizettem egy ezrest azért hogy meg tudjam hívni az egyik ismerősömet, és letöltöttem nem tudom, 20-25tb anyagot? Mutassatok rá a szolgáltatásra ami jobb ár\érték aránnyal rendelkezek és az elsők között fizetek rá elő.

2020. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van.
2020. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!