Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy áll most az Ncore? Mi...

Hogy áll most az Ncore? Mi jellemzi a használatát? Visszaesés? Netán többen használják? Van hosszútávú jövője? Milyen hatással vannak rá a streaming szolgáltatók pl Netflix, stb?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 17:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

19# Szerintem a Netflix, HBO-GO, RTL Most és hasonlók miatt csökken a torrent iránti érdeklődés. Több ismerősöm fordult mostanában azok felé, nem kell NAS, hatalmas tárhely, csak bekapcsolják és nézik.

Inkább netflix és társai miatt fog csúnyán visszaszorulni a torrent


Az emberek nagyrésze kifizet 3-5 ezer forintot pár stream szolgáltatónak a kényelemért.


Pár napja beszélhettem a szomszédommal, régebben nagy letöltő volt, ám az utóbbi hónapokban minimálisra csökkent a torrenten beszerzett néznivalóinak mennyisége, mert előfizetett az általad említettekre. Azok jelentik a jövőt, jönnek majd újabb tartalomszolgáltatók, szépen, lassan el fog sorvadni a torrentezés. Ez nem jelenti a teljes megszűnést, de marginális lesz.

2020. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Alex Fly ***** válasza:
@21: szerintem meg az említett streamingszolgáltatók mindig fognak friss tartalmakat biztosítani a torrentek számára. És az emberek többsége nem fog minden egyes szolgáltatónak kifizetni havonta 3-3 ezer forintot, ha az összesnek a kínálatát egyszerűen eléri anélkül, hogy az egy fillérjébe is kerülne. Vagy egyikre előfizet, a többiek tartalmát pedig szépen beszerzi az nCore webáruházból...
2020. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
22# Engem már átállítottak a legális oldalakra. jelenleg 7 előfizetésem van: Netflix, HBO Go, Prime, Hulu, DAZN, Apple tv és motorsport.tv., és hozzá veszem majd a Disney+ akkor már 8 előfizum lesz, . A Netflix és HBO go egyszeri havidíjért adja az egész tartalmat. Egyszerűbb mint torrentezni. 2020-ban vagyunk, nem a 2010-es években. az Ncore lassan, de lassan le jár.
2020. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kifizetsz kb 25 ezer forintot havonta és azt sem tudod melyik tartalmat hol keresd. Na én ezért nem fizetek elő egyikre sem. Amit te egy év alatt kifizetsz ezekre a szarokra, abból én olyan szolgáltatást csinálok magamnak, ami leiskolázza mindegyiket.
2020. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ha olyan rossz nem használnák

Pedig ide akartam írni, hogy adok mindenkinek

De csak privátba írom már le

2020. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

22# 24# Nekem meg a torrentnek nincs értelme, mert mert nem akarok szarakodni és tökölni vele (seedelés etc.), így inkább van Netflixem, HBO GO-m és Prime Video-n. Előbb-utóbb minden megjelenik valamelyiken, ja és VPN-re is előfizettem, úgyhogy nem csak a magyar tartalomhoz férek hozzá.

Kinek mi a prioritása...

2020. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!