Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor feltöltőkártyával...

Telenor feltöltőkártyával ingyenes a MyTV Start csomag?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogyha a Telenornál vagyok feltöltőkártyásként (Telenor Kártyás vagy Hello Kártyás), akkor 0ft-ért igénybevehetem a MyTV Start csomagot? Illetve a mobilnetem fogyasztani fogja? Esetleg bármi díja van, vagy teljesen ingyenes?


Én úgy értelmeztem hogy elvileg 0ft, de szeretnélek Titeket megkérdezni, hogy mi a tapasztalat? Esetleg valami fontos dologra oda kell figyelni regisztrációkor?


Köszönöm a segítséget!



2020. ápr. 1. 21:11
 1/3 MancsWolf ***** válasza:
100%

Szia.

MyTV Start mindenkinek 0Ft. Akkor is ha nincs telenor kártyád. Szerintem fogyasztja az adatkeretet egyébként. De ebben nem vagyok biztos.

2020. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabesz147 ***** válasza:
100%
Telenor ügyfélszolgálat, telefon, vagy email nekik.
2020. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A MyTV belföldön Telenor hálózatán elvileg nem fogyasztja az adatforgalmat. A start csomag sem, természetesen ebben nincs olyan sok TV csatorna. Roamingnál viszont fogyni fog az adatkeret.
2020. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!