Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál Ez a hello data...

Telenornál Ez a hello data start csomag mennyire átverés:? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most iratták át de már megbántam.Vajon tényleg korlátlan a net? otthon tudom használni a wifit?Mert azt mondta ha telefonban a csaj hogy Routerrel nem jó a net.Vajon át lehet utána menni egy másik csomagba ha esetleg tul sok lesz vagy leszámlázzák az öszes netet?Tul öreg vagyok hogy értsem az ilyeneket.
2017. aug. 17. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az Általános Szerződési Feltételek rögzítenek minden feltételt. A telefonos megkeresések és egyéb reklámok nem teljes körű tájékoztatásnak felelnek meg, ott csak a promóciós lényeget mondják el. Az a te felelősséged is ha úgy ugrasz bele egy szerződésbe hogy nem tájékozódsz előtte hogy mivel jár.


Azt mondják hogy korlátlan? Akkor korlátlan (így nem lehet túl sok az adatforgalom, mert korlátlan). Azt mondják hogy nem megy routerrel? Akkor nem megy. Nem is kell mennie mert mobilnetről van szó és nem kábelesről.

2017. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni?!okostelefon wifi hotspotként szórja a mobilnetet oszt ennyi...
2017. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy elhiggyem-e hogy korlátlan akkor mindenki éjjel nappal nyomkodtatná 6oooft-ért.
2017. aug. 17. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyomkodják is,hinni meg a templomban kell...
2017. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

van ilyen, olvastam arról már pár helyen hogy Mo-n nagyon jó a mobilhálózat fejlettsége csak éppen üresen kong, mert sokan nem nem használják.


Magyarán van egy világszínvonalú mobilhálózatunk (3. helyen vagyunk jelenleg ha jól tudom), és alig használjuk, mivel sokan nem vesznek "mi van ha nem elég alapon?".


A telenor is ezért csinálta annó a zenei csomagjait, hogy "legyen forgalom" a hálózaton. És egyébként jah, korlátlan...


Ha megfigyeled, havi max 10-15GB-ot használsz el.... Ha 15GB-ot is ellősz akkor minden áldott nap 500MB-ot használsz el. De hol, ha nem is vagy mindig úton? :D

2017. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mondjuk mindenképp gyanus.

Ha mondjuk minden nap 6-10 ig rádiót hallgatnék a Neten ami lehetetlen.És kijönne mondjuk 30 000-es számla nem örülnék :D

2017. aug. 18. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyik szolgáltató sem büntet pénzzel túlforgalmazás miatt és nem is csináltak ilyet korábban sem. Ha elérted a limitet akkor legfeljebb lekorlátozzák a hónap végéig a sebességed, de csak amiatt mert használod a szolgáltatást nem fizettetnek veled pluszpénzt. A mobilnetek sem.


És még mindig nem érhet téged meglepetés ha hajlandó lennél elolvasni mi van a szerződésben és nem csak találgatnál meg remélgetnél. Semmi sem titok.

2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Telefonon irtuk át .nem tudom elolvasni Kedden hivott a telenortol a nő.nem is az a lényeg. :) Köszi hogy normálisan válaszoltatok :)
2017. aug. 18. 13:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem korlàtlan amugy. Akkor mièrt hirdetik ès mondjàk?
2017. nov. 21. 07:04
 10/11 anonim ***** válasza:
miben voltál korlátozva? adatforgalomban kétlem
2017. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!