Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki messengeren figyelme...

Ha valaki messengeren figyelmen kívül hagyja az üzeneteimet, el tudja olvasni, vagy csak akkor jelenik meg számara, ha ír nekem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor kapcsolódhatunk megint össze, ha válaszol, de vajon elolvasni tudja-e?

Nem új ismeretségről van szó, beszélgettünk már régebben.


2020. ápr. 9. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze el tudja olvasni.

Itt a kicsi fénykép az érdekes>>> [link]

2020. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Azt tudom, hogy melyik jel mit jelent, azt is, hogy figyelmen kívül hagyásnál az "elküldött" ikon jelenik meg, ha küldök egy üzenetet, az "elolvasta" állapotot nem jeleníti meg.

Az a helyzet, hogy miután ignorált, írtam olyat, amit mai eszemmel gondolva nem kéne, hogy elolvasson, és most azon rágódon, hogy van-e elméleti esély arra, hogy elolvasta.

2020. ápr. 9. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ignorált alatt azt érted, hogy le is tiltott, akkor az elküldésnél már azt a választ kapod, hogy ehez a beszélgetéshez nem tudsz hozzászólni, tehát át sem megy az üzenet. Ha nem, és mondjuk van okosórája, és azon olvasta, akkor sem kapsz visszaigazolást amig a telefonon nem nyitotta meg. Illetve akkor sem, ha olvasés nélkül törölte.
2020. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok letiltva, tudok neki írni, csak az nem jelenik meg neki, hanem egy "spam" mappába kerül. Csak nem tudom, hogy ott ha megnyitja a beszélgetést, mindjárt látja-e.
2020. ápr. 10. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kéretlenek közé tette, akkor el tudja olvasni úgy, hogy te nem tudod meg, hogy elolvasta. És ezt az app is írja, ha te belépsz a sajátod ilyen részébe, ahova te kapod ezeket.
2020. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!