Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kizártak a Facebookról....

Kizártak a Facebookról. Csináltam egy másik fiókot, egy ideig működött, aztán mégse. Azt írja, hogy tiltva vagyok (azon a fiókon nem posztoltam, nem kommenteltem semmit). Valahogy össze van kötve a két fiók. Hogy tudom feloldani?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nyilvános, mi alapján fog a Facebook azonosítani téged és a a többi fiókodat. Például ugyanaz az IP cím, ugyanaz a készülék, sütik, stb. Amíg ugyanabból a környezetből regisztrálsz vissza és használod a fiókot ami már tiltva lett, addig mindig ki fog tiltani. Például a tavaly nyári kitiltási esetek után sokan mondták, hogy nem tudják ugyanazon a telefonon használni a Facebook alkalmazást, mert azt is látja a rendszer, és tilt.
2020. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbáltad a számítógépen is, mert en is arra gondoltam, hogy az ugyanaz a telefon miatt van. De a gépen se működik.

Az idegesítő, hogy gőzöm nincs, hogy miért zártak ki, nem posztoltam, kommentáltam semmi olyasmit, és üzenet se jött, hogy mi az indok.

2020. ápr. 10. 11:47
 3/12 A kérdező kommentje:
*próbáltam a gépen is akart lenni.
2020. ápr. 10. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanaz a személy vagy akit már egyszer tiltottak. Nyilván akárhányszor kínlódod magad vissza, a tiltás érvényben van és lesz a többi fiókodra is...
2020. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Más név, más email. Elvileg nem tudhatná, hogy én vagyok.
2020. ápr. 10. 12:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezek alapján azonosít.
2020. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig tavaly hasonló esetben simán tudtam a másikat használni.
2020. ápr. 10. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtom.
2020. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Törölj sütiket , szolgáltatotol új ip
2020. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Öööö, azt hogy kell? Nem vagyok jártas benne.
2020. ápr. 11. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!