Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kizártak a Facebookról....

Kizártak a Facebookról. Csináltam egy másik fiókot, egy ideig működött, aztán mégse. Azt írja, hogy tiltva vagyok (azon a fiókon nem posztoltam, nem kommenteltem semmit). Valahogy össze van kötve a két fiók. Hogy tudom feloldani?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogyan netezel,ezért írom a összes lehetőséget,,, előzmények törlése süti, csoki.,.Telefon ,gép,modem,ruter,kikapcsol aztán bekapcsol új E mail új jelszó.akkor új IP -lesz,és kész.
2020. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a legtriviálisabb módszer, fura lenne, ha Facebook erre nem lenne felkészülve. Valószínűbb, hogy egyedi eszközazonosítók és további ujjlenyomatok alapján is figyel a rendszer, így az IP csere semmit nem ér. Már csak amiatt sem, mert van olyan szolgáltató ahol minden újraindításnál új IP-t kapsz, tehát értelme sem lenne IP alapján tiltani valakit. Aztán még ott van a fordítottja is, hogy a Vodafone-nál (UPC) nem kapsz új IP-t, bármit is trükközöl a modemmel, csak évente egyszer. Ott viszont az IP alapú tiltást is megszívod.
2020. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!