Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook poszt törlése owner...

Facebook poszt törlése owner által - és én vagyok az owner de én nem töröltem - akkor ez az üzenet hogyan értendő?

Figyelt kérdés

Post Has Been Removed


The post or object that you were commenting has been removed by its owner and can no longer be commented on.



Feltettem egy posztot ami a kormány egyes intézkedéseit bírálta (nem is ez a lényeg). Na beidult a trollok hada és ömlöttek az anyázó kommentek.

Nem telt el 5 perc, a poszt törölve lett ezzel az üzenettel:

Post Has Been Removed


The post or object that you were commenting has been removed by its owner and can no longer be commented on.



képen:


[link]


Na most árulja el nekem valaki: mi az hogy "has been removed by its owner „???


Hát ÉN VAGYOK AZ OWNER és én hozzá se nyúltam! Még véletlenül se töröltem.


????

Ja és nem gondolom hogy valaki 5 perc alatt feltörte a fiókomat és helyettem belépve törölte.


2020. ápr. 10. 16:56
 1/2 Argloss ***** válasza:
Ezzel most arra akarsz célozni, hogy cenzúráznak? Természetesen a mai világban ilyen nem létezik...
2020. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki jelentette, és jogvédett tartalom indokkal törölték (Mégha nem is számít annak) a moderátorok, ezért kapod ezt az üzenetet.
2020. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!