Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a "kit ismerhetek?...

Facebookon a "kit ismerhetek? " részben azokat jeleníti meg (leginkább az elsők között), akik nézegetik a profilom?

Figyelt kérdés

Egyszer az egyik ismerősömmel összefutottunk az utcán egy barátjával, akit én nem ismertem, ott beszélgettünk kicsit. Nem is volt utána róla írásban szó, viszont rá 2 nappal már ajánlgatta a facebook ismerősnek, én előtte nem néztem meg a profilját.


Olyan szaktársaimat is ajánlgat, akikkel nem egy évfolyamon vagyunk, viszont idő közben lett közös óránk, onnét kezdve dobta fel őket, nekik se néztem meg a profiljukat.


Mikor egyszer megnéztem valakinek a profilját, akit előtte nem ajánlott ismerősnek, utána rádobta a "kit ismerhetek?" listára, de valahova középtájra. Majd pár nap múlva felkerült a tetejére, azóta is ott van, pedig van összesen 4 közös ismerősünk, és semmi más kapcsolat nincs. (Vagyis mivel megnéztem a profilját, beajánlhatott neki ismerősnek és megnézte az én profilomat, amiért nálam feljebb dobta?)


Kipróbáltam azt is, hogy olyan személyre keresek rá aki... hát nem kér belőlem és látni se akar :D Viszont nem volt rajt az ajánlási listán. Na, fel is került a teteje felé, többször is megnéztem az oldalát. Viszont 2-3 napon belül teljesen eltűnt a listáról. (Vagyis beajánlott neki, de rányomott az eltávolításra, azért tűnhetett el nálam?)



Ezeket figyeltem meg, így működik facebookon a "kit ismerhetek?" funkció, vagy ezek csak véletlenek? :D


2020. ápr. 16. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A facebook tárol helyadatokat is sokszor, és észlelhette hogy egy helyen voltál vele.

Aki meg nem akar látni, azért nem volt az ajánlási listán, emrt messziről elkerül téged XD

2020. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!