Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomról mi a véleményetek?

Telekomról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telekom net ügyileg mennyire jó? Főként arra hogy az online játékokban ne menjen fel a pingem az egegbe.

Tudom hogy van náluk jobb mint pl a digi de vidéken élek és itt nincs még olyan. Se UPC.


Ennek a csomagnak a neve:

Net Plusz Díjcsomag Szélessávú Internet


Válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 18. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mobilnet sosem volt, sosem lesz stabil, legyen az bármelyik szolgáltató. Sokkal több negatív tényező léphet közre, mint a vezetékes netnél, épp ezért komolyabb online gaming-re abszolút nem ajánlott. Az meg megint más kérdés, hogy méterenként változik a stabilitás, nekünk fogalmunk sincs, hogy pontosan hova, milyen körülmények közé kell.
2020. ápr. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
46%

vezetekest nem veletlen hasznalnak mindenbol

eger, billenytu, kontroler...

es foleg net

vezeteken nagyon kicsi a "ping"


mig vezeteknelkulin mindeg nagyobb es legtobbszor sokkal, es foleg szakadasok is lehetnek


a vegetekesen van "vedes" "pajzs" azert ilyen gyors es stabil

egy zart kozeg amit semmi sem zavar

2020. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
8 evet voltam Trehanykomos videken, tobbet hallani sem akarok roluk.
2020. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt szerencsém a trékomos nethez, csak a baj volt vele. Volt, hogy még a garantált sávszélességet sem sikerült szolgáltatniuk, instabil volt, kb. havonta romlott el a teszkó gazdaságos modemjük, és iszonyatos árakkal dolgoztak.

Én korlátlan mobilnetre váltottam, stabilabb, gyorsabb, olcsóbb nálunk.

2020. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itt vidéken Telekomon kívűl nem nagyon van jobb, sőt egyáltalán nincs is. Természetesen vezetékes netem lesz tőlük. Az azért remélem stabil lesz
2020. ápr. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!