Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chrome azt írja, hogy "a...

A Chrome azt írja, hogy "a böngésző felügyelet alatt áll" pedig nincs rendszergazda, saját gép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Talán még érdemes tudni, hogy egy olyan oldalról próbáltam letölteni valamit, amiről utólag tudtam meg, hogy nem túl megbízható. A gépet ellenőriztem, az rendben van, amit letöltöttem azt sikerült törölnöm probléma nélkül, és semmilyen más probléma nem merült fel ezen kívül.

2020. ápr. 21. 21:30
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
100%

Ha felügyelet alatt áll, akkor az lehet egy vírusirtó vagy rendszerszintű reklámblokkoló is, ami eltéríti az adatforgalmat és saját magán engedi keresztül, így felügyelt lesz.


Opera, Firefox, Waterfox sokkal megbízhatóbb böngészők és nem irkálnak ilyesmit, érdemes váltani, ha a hiba továbbra is fenn áll.

2020. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most egy kicsit megnyugtattál. Szerintem megfogadom azért a tanácsot és váltok.
2020. ápr. 22. 09:06
 3/3 kkovax38 ***** válasza:
Miért változtatsz. A Crome nagyon is jó böngésző. Én ilyenkor rendszer visszaállítással oldom meg.
2020. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!