Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném egy osztálytársamtól...

Szeretném egy osztálytársamtól átvenni a UPC előfizetését. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyok, nincs a nevemen a lakás/ a tulajnak nem igazán tetszett az ötlet, hogy felvenném a helyet ideiglenes lakcímnek (igazaból a szomszéd településen vannak az ősök, szóval sok értelme nem is lenne).

Megbeszéltük, hogy folytatnám a szerződését, én fizetném, stb... De ez hogyan zajlik mégis? felhívnak, h hozzájárulok-e és ennyi, vagy mi kell hozzá? úgy tudom elvileg nem élhetnék másik helyen, mint ami a lakcímem (100m-er van kb, így felesleges futkosás is lenne ezzel foglalkozni). Ez gond lehet pl szerződés átvállaláskor? papíron semmi közöm a lakáshoz, csak simán ide kérem a netet :D



2020. ápr. 21. 23:23
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Korábban kértek bérleti szerződést költöztetéskor, az utóbbi pár évben esetemben már nem.

A korábbi előfizető belép a webes ügyintézéshez és szimplán átírja az adatait a tiedre, hiszen ha nincs költöztetés, elég ennyi adminisztráció. Te meg pl. díjneten beregisztrálod a szolgáltatót az ügyfélszámmal és a következő havi már elvileg hozzád érkezik.

Nem kell túlbonyolítani.


Ha netán weben nem tud nevet átírni, akkor érdemes bemenni 1 irodába, ám kérdés a mai helyzetben mennyire körülményes így.

2020. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!