Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik megoldás arra, hogy...

Létezik megoldás arra, hogy az HBO GO-t ne a böngészőben nézzem?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy van rá egy alkalmazás? Én semmit nem találtam. Illetve van egy app, ami a Windows Store-ból tölthető le, de azt meg nem engedi letölteni.


Azért lenne fontos, mert a szélesvásznú filmeket nem teljes képernyőn jeleníti meg, hanem a képernyő közepén, és így elég béna. Az okos TV-n ez a hiba nem áll fent. Van erre valamilyen megoldás?



2020. ápr. 24. 12:40
 1/3 lali51 ***** válasza:
48%

1 használj hdmi kábelt.

2 próbáld ki másik böngészővel.

2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

HDMI-t használok, illetve másik böngészővel is ugyanez van. (Chrome, Edge).


De az is lehet, hogy ködösen fogalmaztam. Itt egy képernyőkép, hogy hogyan játssza le. Ez egy teljes képernyős képernyőkép.


[link]


A monitorom egyébként nem 16:9-es, hanem 21:9-es, és 29"-os. nem tudom, hogy ez az információ ezen a téren segít-e valamit.

2020. ápr. 24. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
21:9-es monitorral szerintem ez normális. A filmek általában ugye 2,39:1 képarányúak, az otthoni eszközök viszont 16:9-esek. A házi videó terjesztésnél ezért a filmeket is 16:9-be alakítják, vagyis a hiányzó teret egy fekete sávval töltik ki (alul és felül, ez megvan nálad is a képen amit linkeltél) Mivel a te monitorod 21:9-es, ami vízszintesen is szélesebb mint a 16:9, ezért neked a lejátszás során a két oldalt is keletkezik 1-1 fekete csík.
2020. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!