Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Indamail-en mekkora normál...

Indamail-en mekkora normál csatolmányt lehet küldeni maximum?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:39
 1/7 Oberle Gábor ***** válasza:
Ott van a kezdőoldalon kiírva: "1 gigás óriáscsatolmánnyal, hogy bármit elküldhess" -> [link]
2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted miért írtam oda, hogy NORMÁL csatolmányt???
2010. júl. 30. 21:23
 3/7 Oberle Gábor ***** válasza:

Moderátorok!! Itt valami nagy baj van! Ezen az oldalon nagyon hamar bepöccen mindenki! Mért van ez??

Kérdezőnek: nem írnak semmiféle "normál" csatolmányról, az óriás azért óriás, mert nagyon nagy! :) Amit írnak az azt jelenti (1xerű parasztlogikával), hogy akár 1 gigabájt méretű (nem szokványos méretű, azaz "óriás") mellékletet is csatolhatsz az üzeneted mellé!

Ezért egyáltalán nem kell bepöcceni, de ha nem tetszik a válasz, kérdezd meg őket magukat és akkor lehet nekik mondani a magadét, ha valami nem tetszik!

Egyébként szívesen! (Legalább az tolerálhatnád, hogy a saját drága időmből veszek el, hogy neked választ találjak! Ez a nem mindegy édes barátom!)

2010. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jól van.. úgy látom nem voltam elég érthető.. arra lennék kíváncsi, hány MB-os (megabite-os) NEM óriás (sima/egyszerű/normál) csatolmányt lehet küldeni indamail-en.

Ui.: Azt eddig is tudtam, hogy az óriáscsatolmány 1 giga. Nem erre voltam kíváncsi.

2010. júl. 31. 00:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem pöccentem be... csak nem értem, miért az óriás csatolmányokról beszélsz nekem, mikor a kérdésembe belefoglaltam, hogy én a sima csatolmányra vagyok kíváncsi, szóval ha valaki itt bepöccent, az te vagy.
2010. júl. 31. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:
3MB-ot biztosan. Szerintem kérdezd az Indamail ügyfélszolgálatát, mert én sem látom sehol az oldalon.
2010. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végre egy normális válasz.
2010. júl. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!