Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on miért nem bannoltak...

NCore-on miért nem bannoltak még ki engemet, mert olyan reklámblokkolót használok amivel még az nCore reklámokat is eltudom tűntetni kattintással? Mint, pl. az XXX reklámok. Ti is használjátok ezt az kiegészítőt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb hirdetésért egyébként csak akkor fizetnek, ha rákattintasz.

Én úgysem fogok rákattintani, innentől kezdve nem veszem el senkinek a kenyerét.

2020. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as tipikus birka.
2020. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A torrent egyes helyeken veszélyes.

Ha már fizetni kell az illegális filmért, akkor inkább warez oldalnak fizetek, mint torrent oldalnak.

Ha az oldal fenntartásáért megy a pontgyűjtés, akkor legyen egy mérő. Ha a hónap megvan, akkor ne akarjon pluszt.

Ha valaki a semmittevésből (blog, yt, torrent, stb) akar megélni, az fogadja el, hogy én meg nem akarok reklámokat nézni.

Ha valamit venni akarok, akkor majd utána nézek. Nem kell házalni.

Jó pár faluban tiltják is.

Hát van aki a neten is.

Kicsit túlzásba estek a reklámokkal kapcsolatban.

És mióta bejött a sütis vacakolás, azóta plusz egy idegesítő dolog. És általában nem engedi tiltani. Ez mi?

Vagy tiltom böngésző szinten, de akkor más oldalakon is tiltva van, ahol nem szeretném hogy tiltsák vagy kényszerítenek az elfogadásra.

Illetve bezárom az oldalt.

2020. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy, ha minden vacak engedélyezve van a böngészőben, sütik is a legmagasabb szinten, akkor elméletileg mindenki a számára megfelelő reklámokat fogja látni.

Mikor az ember kikapcsolja egyes dolgok figyelésének a lehetőségét pl. a chromeban, akkor figyelmeztet is a böngésző.

Így fordulhat elő, hogy ncore-on nálam csak erotikus tartalmú reklámok jelennek meg.

Viszont a másik oldal sem jobb.

E-bay-en nézek valamit, esetleg több dolgot is. Nem kizárt, hogy vásárolok is.

Majd felmegyek a facebook-ra és amit korábban az e-bay-en néztem, azt tolja be reklámnak. De nem csak a face, más oldal is.

Idegesítő. Nem újat tesz be, hanem pont azokat, amikre rákattintottam. Sőt, amit megvettem, azt is betolja.

De én ezekre már nem vagyok kíváncsi!

A google tárolja a keresési és klikkelési előzményeket is.

Amikor újra keresek, akkor ezek figyelembevételével jelenik meg a találati lista.

Szintén baromi zavaró, mert sokszor nem dobja be azt, ami tényleg érdekelne.

Van amit apámmal kerestetek, mert neki bedobja a megfelelő oldalt, nekem meg nem.

Más érdeklődési kör.

Régen azért ez egészen másképp ment. Nem volt ilyen szintű figyelés vagy épp nem figyelés.

Ha felmentem egy elektronikai oldalra, akkor elektronikával kapcsolatos reklámokat láttam. Ezek voltak cserélgetve. Jelenleg vagy a klikkelési előzményemből szedi ki vagy teljesen mást tesz be, mint ami érdekelne.

Elvették a lehetőséget az új dolgok felfedezéséről. Ez baromira hiányzik és zavaró.

De nem lehet mit tenni.

Így marad a blokkoló. Ha már újat nem tud adni, ami érdekelne, akkor inkább ne mutasson semmit.

Aki szereti a reklámokat és szívesen nézi, az már a tökéletes(en agymosott) ember, a társadalom gyöngyszeme ;)

2020. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az iménti írásom mellé most ez a reklám jelent meg:

[link]

Mint férfi ember, nekem erre most nagy szükségem volt. Köszönjük Emese!

2020. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!