Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore figyelmeztet, most...

Az Ncore figyelmeztet, most akkor kapcsoljam ki a reklámblokkolót?

Figyelt kérdés

Ezt írja az Ncore:

Kedves felhasználónk!


Amennyiben szeretnéd, hogy az oldal a továbbiakban is stabilan működjön, kérlek kapcsold ki az oldalon a reklámokat blokkoló szoftvert és ha tudod, kattints is rá néha a reklámjainkra, ugyanis ezekből fedezzük a kiadásaink nagy részét.


Ez csak akkor jön be ha valamit be írok a keresőbe, csak simán a letöltés oldalra megyek akkor már be jönnek a reklámok, tegnap még nem volt ez.


Én biztos egy db reklámra se kattintok rá.


Akkor szerintetek kapcsoljam ki a blokkolót azoknál a torrent oldalaknál amiket használok, hogy legyen bevételük?



#reklám #nCore #BLOKKOLÓ?
2017. aug. 29. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a reklámot az oldalkattintások alapján adják el, akkor tökmindegy hogy látod-e vagy sem, mert az oldalt anélkül is használod.

nC-n amúgy gyanús hogy nagyobb arányban tartja el az oldalt a fűt-fát ígérő donate rendszer mint a reklámbevétel. Vannak akik hajlandóak inkább rendszeresen fizetni azért hogy hit-n-runolhassanak ahelyett hogy seedben maradnának ingyen.

Más oldalak pedig már sokszor a pofátlanság határát súrolják amikor az oldal tartalma körbe van tapétázva villogó animált bannerekkel.


Szvsz ha valaki vállalja hogy fenntart egy oldalt akkor ne zsarolja a felhasználókat következményekkel. Ha nem tudja akkor zárja be, az emberek meg pártoljanak át a publikus trackerekre és oda töltsék fel a tartalmat, és akkor nincs oldal-fenntartás függőség.

2017. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem fog kitiltani ez miatt az Ncore, mert nem kapcsolóm ki a blokkolót?


És ti kikapcsolnátok a helyembe a többi torrent oldalnál is?


Vagy kaphatók valami vírust a reklámok miatt?

2017. aug. 29. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenekért nem tiltanak ki, ez csak egy lehetőség amit próbálnak nyomatékosítani.
2017. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha a letöltésre oldalra megyek ott már bejönnek a reklámok, és a majomparádénál is bejönnek a reklámok.


Tegnap nem volt ilyen, lehet frissítetek valamit az oldalon?

2017. aug. 29. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha ingyen hozzájutsz mindenhez, baromira nem nagy ár, hogy kikapcsolod a reklámblokkolót...
2017. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam uBlcok Origin van a böngészőben, egy darab reklámot sem látok ncore-on, még azt sem, ami azt kéri, hogy kapcsoljam ki a reklámblokkolót. :)
2017. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most már tudom miért jönnek be a reklámok, vírust kaptam az online filmes oldalakról.


Hiába van reklám blokkolom ezt is ki játsszák a felugró reklámokkal.


Hiába rakom újra a windowst, ha megint nézek filmet megint ez lesz, már nem egyszer fordult elő.


Miért kell ilyennek leni a online filmes oldalaknak?


A torrent oldalaknál még sose kaptam vírust.

2017. aug. 30. 20:20
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan, hogy kaptad be a vírust?
2017. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindig be jöttek a felugró ablakok mikkor filmet akartam nézni, az oldalon rá katitottam a film boritora felvilant fehér ablak és egyből el is tünt.
2017. aug. 31. 08:08
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor az még nem biztos, hogy vírus
2017. szept. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!