Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak szerintem gázak ezek az...

Csak szerintem gázak ezek az influencerek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: Farkas Timii, Rbence, R Márk,stb.

Most komolyan 1 év alatt már van 200.000 feliratkozójuk csak azt nem értem hogy?!

A régebbi videósoknak (pl:unfield,isti,pamkutya,vidman,luckey) kellett akár 3-4 év is a 100.000-hez.Plusz nekik már kb nem is fejlődik a csatornájuk feliratkozók terén, pedig a legtöbb mai tini ezeken a videósokon nőtt fel kb. Ezek az influencerek hogy tesznek szert nevetségesen nagy követőtáborra rövid iďőn belül szert, úgy hogy semmi tartalom nincs a videójukban?

Szerintetek is tré ami történik?



2020. máj. 5. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Panem et circenses
2020. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bér nem vagyok tizenéves, néha bele-belenézek egy ilyen videóba. Pamkutyáékat kimondottan kedvelem, nem vagyok állandó nézőjük, de jó tartalmat csinálnak. Azért szerintem mond valamit, hogy nekik 1 millió felett van a követőszámuk. Az ilyen Farkas Timi-féle bagázs sosem lesz ezen a ponton, néhány "botrányosabb", figyelemfelkeltő videóval nagyjából bárki szerezhet ennyi követőt, megtartani őket, az más kérdés.
2020. máj. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha a tévében futó szappanoperákban, valóságshowkban meg egyebekben több tartalom lenne. Ha nem tetszik, nem kell nézni, ilyen egyszerű.
2020. máj. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy részt az internet ma már sokkal szájbarágósabb ,mint anno ,másrészt pedig minden gyorsabban terjed,illetve rengetegen csak egy-egy videókért iratkoznak fel,lehet többé nem is érzik,illetve mindannyiuk ha megnézed egy kicsit a konfortzónán kívül esik,mind másabb egy kicsit,sokaknak ez tetszik,menőség ,sok a fiatal is ,igazából sokáig lehetne magyarázni ezt még. A régebbi általad említett videósok egy normálisabb szintet képviselnek ,ezért sokaknak nem annyira értékesek. Ők a szélsőséges emberek.
2020. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan mint egy szappanopera. Azt ha nem akarom nézni elkapcsolom a tv-t, de ezekkel mindenhol találkozok napi szinten, úgy hogy nem is követem őket. Ha a mai 8-9 évesek ezeket nézik az nekik jó mert mert ezt a korosztályt könnyű félrevezetni. De ha a 8-9 évesek őket nézik olyan személyiségtoezulásuk lehet hogy talán ők is transzneműek akarnak lenni mert a kedvenc influencerük is az. Ez a szomorú, hogy egyre nagyobb teret kapnak ezek az ingyenélő mocskok és ugyanolyan szennyé teszik az internet normális részét is mint a legtöbb kereskedelmi televízió.
2020. máj. 5. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Erősen kétlem, hogy mindenhol találkozol ezekkel a videókkal, mert a Youtube csak azokat a videókat játssza le, amikre te saját kezűleg megnyitsz. Vagy ha ajánlásokról van szó, nekem is szokott ajánlani olyan videókat az algoritmus, amik nem érdekelnek, de ezekre nem kötelező rákattintani.


Transznemű meg nem attól leszel, hogy xy híres ember vagy fiktív személy is az, ez a létező legnagyobb baromság, amivel érvelni lehet. Vak se attól leszel, ha megnézed az Esmeraldát.

2020. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az influencerek nem gyártanak értelmes/kreatív tartalmat

csak pl ,,24 ÓRÁIG LILA KAJÁKAT ETTEM" (ROSSZUL LETTEM) stb.Volt szerencsém tegnap beszélni Szender Milánnal. Saját maga vallota be,hogy rmark is tudja hogy amit reklamoz (bongo) az egy nagy penzlehuzas.

A tartalmaikat igazából szerintem 9-13 évesek nézik,akinek ez életkor felett szórakoztató amiket gyártanak, ott baj van szerintem.

Én ha szülő leszek, 1000% biztos oda fogok figyelni kiket követ a gyermekem az interneten,mert szerintem részben ez a szülők hibája is.

2020. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Én kb 3 éve írtam bongónak, le is vonta az 500Ft-ot. Aztán pár nap múlva "ingyenes" üzenetet küldött ami szintén levonta az 500Ft-ot. Aztán le is tiltottam a számot. Igazolni tudom hogy átverés.
2020. máj. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!