Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti komolyan tudjatok venni az...

Ti komolyan tudjatok venni az influencerek reklam "tukmalos" termekeit? Annyira latszik, hogy csak a fizettseg miatt istenitik.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
én az ilyen igénytelen fosokkal nem is foglalkozok...van pár értelmes ember, akiket ugyanúgy lehetne ide sorolni...a reklám meg a legrosszabb esetben van olyan hatással az emberre, hogy azonnal rohan megvenni, mert a reklám szerint k_rvajó cucc...normális ember nem fogja egyből megvenni, legyen az a reklám jó vagy szar, hanem ha valóban érdekli az adott termék, akkor utánanéz más forrásból is.
2020. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem! Régebben még én is beetetődtem, de pár éve sokkal tudatosabb vagyok, és mindennek utána nézek, 100x átgondolom, hogy mennyire is van rá szükségem..

Nagyon oda kell figyelni, mert egyre szebb köntösbe öltöztetik az influenszerek a reklámokat, és simán be lehet dőlni nekik.. A kencéknél, sminkeknél meg minimum a krémmánián érdemes csekkolni.. Sok olyat reklámoznak amit normál esetben soha nem kennél a fejedre!

2020. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!