Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki emlékszik még milyen...

Nagyepf_MacGyver kérdése:

Valaki emlékszik még milyen volt a windows 2000?

Figyelt kérdés

Régen mennyire lehetett a windows 2000-t használni,ha pl kameráról vagy telefonról akartál a gépre átmásolni vidót és youtubera akartad feltölteni?

Valami halvány emlékeim vannak a legelső gépemről amin windows 2000 volt de akkor még nem volt internetem.



2020. máj. 9. 10:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
2000-ben még nem volt Youtube, a telefonok pedig nem tudtak filmfelvételt készíteni.
2020. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Kétezerben ugyan még nem volt Youtube, de 2005-ös indulásakor lehetett még olyan gép, amint Windows 2000 volt. Én ezt a rendszert fél napig használtam, annyira szar volt. Még aznap feltelepítettem a Milleniumot, ami sokkal jobb volt. De azt is csak fél évig használtam, utána jött az XP.
2020. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Még a Dos622+W3.1 kombóra is emlékszem. Régen nem zenéltünk számítógépen, hangkártya se volt bennük, külön igényként kellett jelezni, amikor gépet vettünk, persze akkor nem vettünk minden hónapba újabb és újabb gépeket :) Egy komplett 386-os gép annyiba került egy családnak, mint ma egy új Macbook pl.

A W2000 a Microsoft NT vonalára épült, ez a vonal (NT 5.0) sokban eltért a 9x -től. A 9x -et otthoni környezetre szánták, ezért a multimédia is fejlettebb volt, az NT inkább vállalati rendszer volt, emiatt atomstabil és nagyon megbízható, de nem volt játékra és multimédiára kihegyezve. Utódjában ötvöződött az NT és a 9x vonal a MS. szerintem addigi legjobb rendszerében, ez volt az XP.

Kameráról még csak-csak másolhattál, ha volt driver, de telefonról már csak azért sem, mert a telefonban sokszor még önálló sd kártya sem volt, legfeljebb néhány MB szabad hely az üzeneteknek, csengőhangoknak. Az első színes kijelzős telefonok multimédiás képessége abban merült ki, hogy mms-t tudtak küldeni és fogadni. Ezeken nagyduzzogva már egy böngésző is helyet kapott, hogy horribilis áron tudj rajta GPRS-sel netezni.

2020. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Jól mondja a második kommentelő.Nekem 2009-2010ben volt windows 2000.Pont akkor szűnt meg a támogatása.

A start menü kinézete azért tetszett.

Az XP-re már jobban emlékszem,2014 február körül cseréltem windows 7-re.

12 évesen olyan élmény volt,mintha a jövőben lennék.

2020. máj. 9. 11:30
 5/37 anonim ***** válasza:
33%
A 3. legszarabb windóz, amit valaha használtam, a 10 és a Vista után. (Mondják, hogy az ME rosszabb volt, de az nekem kimaradt.)
2020. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig használtam, nem volt vele semmi bajom. Betonstabil volt. Aztán jött az XP.
2020. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
#5 Azért a win8 is szar.
2020. máj. 9. 14:01
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Win98 első kiadás, ME, Longhorn/Vista és a 8x kb mind zsákutca volt. XP, W7 meg jolly joker.
2020. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 MolotovPunk ***** válasza:
92%
Nekem is volt rövid ideig olyanom legelső gépemnél,de aztán váltottam hamar Windows XP-re,amit 11 évig használtam is.Win2000 nem volt egy túl jó rendszer.Voltak hibái.Nem mintha a W10 túl jó lenne.Legtöbb gond másoknak Vista-val volt elmondások alapján,de nekem eddig,főleg W10-el volt és Win2000-el.Szerintem eddig Windowsok között XP és Win7 a legstabilabb rendszer.(Az XP már csak múlt időben.)
2020. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 MolotovPunk ***** válasza:
83%
Windows Longhorn is érdekes volt,de annak viszont szép start sound-ja volt,de az meg a béta vista volt. :)
2020. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!