Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki emlékszik még milyen...

Nagyepf_MacGyver kérdése:

Valaki emlékszik még milyen volt a windows 2000?

Figyelt kérdés

Régen mennyire lehetett a windows 2000-t használni,ha pl kameráról vagy telefonról akartál a gépre átmásolni vidót és youtubera akartad feltölteni?

Valami halvány emlékeim vannak a legelső gépemről amin windows 2000 volt de akkor még nem volt internetem.



2020. máj. 9. 10:03
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

A 2000 és Me után még nem egyből egyesült az NT és a 9x.Windoes Odyssey és Neptune lettek volna a következp kiadások,az egyik még NT,a másik 9x.Aztán egyesültek Whistler kódnéven,ebből lett az XP.

Amikor kiadták sok negatív véleményt kapott,pl eredetileg az USB-t sem támogatta.Aztán SP1 és SP2 majd SP3 után lett király.

Nekem személy szerint a Vistával sem volt gondom SP2-vel.

A Vista lehet hogy rossz volt de jobban néz ki mint a windows 7.

2020. jún. 15. 11:04
 32/37 anonim ***** válasza:

Elég vicces lett volna, ha a Whistler nem támogatta volna az USB-t, tekintve, hogy már a Win2000 is támogatta natívban.

A 2.0 USB-vel voltak gondok rajta, az igaz, de magát az USB-t vitte, a pendriveokat is alapból ismerte, nem úgy, mint pl a Win98

2020. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
70%
#5 annyira unalmas ez hogy arra nincs is kifejezés. Ugyanezt a szart olvastam mindenhol 2010 ben, amikor kijöt a 7. Egy szar, maradok xp n hurr durr. 2001 ben meg az xp egy szar, maradok 98 on. Maradj, szíved joga, a kutyát nem érdekli hogy mit csinálsz - de megkockáztatom hogy ha nem lenne más a felület azt sem tudnád hogy másik oprendszert használsz.
2020. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

33


lol. Munkahelyemen volt rá példa anno. Linuxon windows külső. hülyegyerek, ilyen 2 hete linuxot használok típus azt hitte windóz és azonnal fikázni kezdte. Állt mellettem és kattogott. vártam egy kicsit hogy még jobban beégjen, és közöltem vele mit lát :D

2020. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Volt Windows 98, aztán hoztak a munkahelyemre XP-t. A kettő közötti kimaradt. De az XP-t otthon az első gépemre is megkaptam.
2020. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Be kell vallani eléggé lassú. Ma még a youtube videók is alig mennének rajta
2021. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

2000-ben a környékünkön csak anyámnak volt egy 2 soros kijelzős monokróm mobilja,mert vállalkozó volt.

Win 2000-et meg csak suliban láttam,szóval a másolgatós gond se ült a nyakamon.

Viszont a CS 1.6 remekül futott hálóban....

2021. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!