Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi a reális ára egy ncore...

Mennyi a reális ára egy ncore meghívónak? Az egyik osztálytársam 10. 000-ért árulja.

Figyelt kérdés

#nCore #ncore meghívó vásárlás #ncore meghívó eladó
2020. máj. 10. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Én max azt kérem, hogy fizesse ki nekem a 2 hónapos prémiumot, ha szeretne meghívót, és küldök:)
2020. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Meghívót árulni nem szabad.

Csak akkor, ha ncore staff vagy és a dolgot emelt díjas sms-nek és prémium tagságnak hívod.

2020. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szántóvető ***** válasza:
51%
az jó ár.én is annyiért vettem,itt a gyakorin.
2020. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Maximum 2 forintot kérhetsz el, de ne felejtsd el kerekíteni!
2020. máj. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
80%
Abból kiindulva, hogy én kb. 6 éve vagyok tag és viszonylag rendszeresen töltök 1-1 filmet vagy hasonlót. Ahhoz képest még mindig nincs annyi pontom hogy meghívót tudják küldeni. Amennyiben van arra lehetőség az oldalon, hogy kizárólag pénzért vegyél meghívót (szerintem nincs ilyen, pontok mindenképpen kellenek) akkor annyi lenne az ára. De így is rizikós mert vannak olyan esetek amikor nem csak az adott személyt bannolják hanem az öt meghívót is. Szóval meggondolandó hogy ki kinek küld meghívót még pénzért is.
2020. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

Itt két dolgot kell figyelembe venni:

-Mennyit érne meg a vevőnek az, hogy legyen nCore-ja.

-Mennyit érne meg az eladónak az, hogy lehet, hogy a meghívottja miatt bannolják.


Én személy szerint osztálytársnak (nagyon) max 3000 forintot adnák egy nCore meghívóért.

2020. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt a qva, nehogy fizess érte! Az osztálytársadnak meg szakadjon le a nadrágzsebe a sok pénztől. Büszke lehet magára, ha már ennyi idősen nyerészkedik.


Keress más ismerőst, akinek van meghívója, kérdezz körül fórumokon, vagy akárhol. De ne tömd egy kapzsi ember pénztárcáját.

2020. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!