Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan internet az EU ban?...

Korlátlan internet az EU ban? Külföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Munkámból adodóan sokat vagyok távol otthonról és ez egy uj problémát okozott.Itthon a Telekom korlátlan mobilinternetét használom ami tökéletesen megfelel mert más interneteléréssm nincs,de ez külföldön csak 15GB adatforgalmat ad ami nekem kevés.A kérdésem hol,melyik szolgáltatónál tudnék külföldön is korlátlan internet előfizetést kötni ha esetleg valakinek más ötlete akad azt is szivesen veszem,egy hónapban kb100-120-150GB az adatforgalmam(nem,nem a PH dobja meg ennyire :D )

2020. máj. 11. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vodafone Infinity Pro csomag elvileg az EU-ban is korlátlan.
2020. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

A hangsúly az elvilegen van.

A Telekomnál is lehet korlátlan, csak az nagyon sokba kerül, ezért aki ilyen akar, annak pénzügyi garancia kell, hogy fizetni fog. Ha jól tudom, egy mód, ha előre vásárol az ember.

Egyes esetekben technikai a probléma, nincs kiépítve ilyen széles sáv.

2020. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MancsWolf ***** válasza:
100%
+1 elsőnek. Red Infinity vel korlátlan az sms/hívás/mms/internet EU-ban is. Viszont arra figyelni kell hogy az 531/2012/EU rendelet itt is él. Azaz 4 hínao átlagát tekintve többet kell a szolgáltatást itthon használnod mint kint különben drága mulatság lesz a kinti használat. 15900Ft a tarifacsomag havidíja.
2020. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!