Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik csevegőprogram (nem...

Melyik csevegőprogram (nem app) helyettesítené a legjobban a skype-ot?

Figyelt kérdés
A skype az online tanításhoz kellett, de a gépem és a netem lassú. Idegbaj ezzel a programmal magánórát tartani. A kérdésem: milyen egyéb, skype-hoz hasonló (lehetőleg megbízhatóbb és gyorsabb) csevegőoldalak vannak (nem appok! nincs okostelefonom és nem is lesz), amiket laptopon lehet használni? Már az is jó, ha csak hanghívásra használható, csak legyen a skype helyett valami más. Köszönöm előre is!

2020. máj. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jó hírem. Ha a Skypeot nem nagyon bírja a gép, akkor mást sem nagyon fog. Egyébként meg a Skypenak olyan kicsi a gépigénye, hogy ha csak nem valami 20-25 éves géped van, akkor mennie kellene rendesed rajta. Ezért lehet, hogy mással van a gond.
2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs megfelelő sávszélességed, akkor a videohívás mással sem fog túl jól működni.

Egyébként: ha webes szolgáltatás is jó, és nem csak telepíthető program, akkor a Google Hangouts-ot tudom ajánlani, vagy ha az iskolátok G Suite előfizető (iskoláknak ingyen van!), akkor a Google Meet-et. Lehet csak hanghívásra is használni.

2020. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán a discord egy kicsit optimalizáltabb, de a skype nem sokkal igényesebb. szerintem egy próbát talán megér
2020. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!