Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a tanár Google Classroom-ba...

Ha a tanár Google Classroom-ban visszaküldi a feladat megoldását, majd én a határidő lejárta után újra elküldöm, a tanár simán mondhatná azt, hogy késve küldtem el?

Figyelt kérdés
Vagy ha visszaküldi én meg nem küldöm újra el, az olyan, mintha el se küldtem volna?

2020. máj. 19. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez elég rosszul van megoldva. Simán rá lehetne fogni valakire, hogy semmit se csinált...
2020. máj. 19. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Azt hogy semmit sem csinált, azt nem, max azt, hogy nem lett kész időben,ami igaz is.
2020. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Hiába írod rá mind az 5 számot helyesen a lottószelvényre a sorsolás után..

..az már olyan mintha ki se töltötted volna..! ;-)

2020. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Úgy látom nem érted. Nem arról van szó, hogy későn küldöd el, hanem arról hogy elküldöd rendesen, de a tanár visszaküldi. Ha egyszer le van adva valami, az miért nem maradhat úgy? Ki találta ezt ki?

2020. máj. 19. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagy leosztályozza elégtelenre, vagy visszakükdi, hogy javíthass rajta. Válassz! ;)
2020. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Már ha jól használják, és nem akarnak direkt szivatni...


Ez a kérdés is az enyém:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Annál amelyik mindegyiket visszaküldte, szerintem is az volt a probléma, hogy rosszul használta az oldalt, mert megbeszéltük Zoom-ban a tételeket, s jók voltak.


A másik meg beírta megjegyzésbe, hogy csak 8-as közeli a jegy (Romániában élek, az nálatok 4-es), és visszaküldte. De most úgy néz ki, mintha nem küldtem volna be, mert a határidő lejárta után küldte vissza.


Egy köcsögebb tanár ezzel megtudná szivatni a diákokat, mert most azt írja mellette, hogy "Hiányzik", ha meg megint elküldöm, azt fogja írni, hogy "Késedelmesen leadva"...

2020. máj. 19. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 hát az szívás.
2020. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!