Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netpanel részletek?

Netpanel részletek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha van itt aki már nyert negyedéves sorsoláson, mennyi pontot váltott be? Azt szeretném felmérni, hogy nagyjából mennyi sorsjeggyel nyertek már, csak iránymutatás képp. Előre is köszönöm! :)

2020. máj. 20. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mondjuk én is kíváncsi vagyok. idén neveztem először és már majdnem 2000 pontom van. remélem lesz esélyem nyerni
2020. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Iránymutatásként leírom, hogy ami a sorsolást illeti, az egyik korábbi alkalommal, 2019 1. negyedévében 2934 sorsjeggyel a világon semmit se nyertem, most 4049 db tikettel vágok neki az ideinek.(A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy összegyűjtöttem egy garantált nyereményre való 10.000-es Tesco utalványt is, azt viszont épp tegnap megkaptam.)
2020. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, eddig 284 kérdőívet töltöttem ki.
2020. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!