Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen honlapot ajánlotok?...

Milyen honlapot ajánlotok? (Részletek leljebb)

Figyelt kérdés

A hülye FB már többször letiltott TÖBB ÉVVEL EZELŐTTI megosztásaimért!!!

Tartok tőle, hogy egyszer végleg moderálnak, és így minden képem elvész, amit összeszedtem. Nemcsak magánjellegű, hanem egyéb FB-on talált témák képei, GIF-jei, amiket összeszedtem, és albumba raktam.

Ezeket milyen más honlapra tudom feltölteni, hogy ilyen esetben megmaradjon?


2020. febr. 23. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját felhőtárhely a legjobb a saját helyi tároláson kívül, mivel bármelyik képfeltöltő oldal bármikor megszűnhet. A saját fiókhoz tartozó felhőszolgáltatásnál erre nagyon kicsi az esély. Ott van például a Google fotók, ritka hogy valakinek nincs Google fiókja, és automatikusan jár hozzáférés a Fotókhoz. Tömörített feltöltés esetén korlátlan a tárhelye.
2020. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van gmailom, de ha az is megszűnik?
2020. febr. 23. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem zárható ki, de mivel a Google egy dollármilliárdos cég ezért nem várható hogy csődbe megy, ahogy az sem hogy több milliárd felhasználó mellett ne lenne igény a szolgáltatásaik fenntartására. Bár megszüntetik azt, ami senkit nem érdekel, de a fotók, vagy levelezés nem tartozik ebbe.

Alapvetően mindent helyben érdemes tárolni, az online felhő csak egy másodlagos backup szerepet tölt be.

2020. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!