Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrentbe miért nem indul el...

Utorrentbe miért nem indul el a letöltés?

Figyelt kérdés
Az elérhetőség rendben van elvileg, nem a peerek keresésénél hanem azután Letöltés 0.0%-on áll.
2020. jún. 7. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha Ncore-t használsz akkor ott van a főoldalon, hogy nem tudom hány napra letöltésmegvonásban részesülsz mert meghaladtad a hit n run mennyiséget. Nekem is ez van most. Amikor elindítod a géped mindig lépj be az utorrentbe, hogy tudjon seedelni és akkor nem tiltanak ki.
2020. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mást is leszedni, azt gond nélkül sikerült ahogy eddig is, csak az az egy bizonyos filmnél van ez.. Valakinek ötlet?
2020. jún. 7. 16:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs letöltésmegvonásom.
2020. jún. 7. 16:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Megnézted, hogy annak a bizonyos filmnek van-e elég seedelője?
2020. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy törölték az oldalról.
2020. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem törölték. 5 seeder és 2 leecher van. Egyébként mostmár Letöltés 0.1%-ot ír a kliensbe, de semmi más adatot nem ír se a hátralévő időt se letöltési sebességet.
2020. jún. 7. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Öt seeder az elég kevés. Tíz seedertől mondanék biztosan letölthetőnek egy filmet. Meg ugye nagyban számít a seedelők internetkapcsolata is.
2020. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hagyd... majd szépen lassan lejön. van hogy később indul be.

meg az is lehet, hogy nem tudsz minden seedertől tölteni.

2020. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan. Lehet, hogy most öt seedelő van, aztán 18 óra után mindenki a gép elé ül, és lesz tizenöt seedelő.
2020. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg erőltetett indítással, hátha... Az 5 seeder szerintem is elég kevés, lehet még a letöltés sebességét is korlátozták, majd kiderül lejön-e:D
2020. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!