Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan, aki szeret...

Van itt olyan, aki szeret dicsekedni saját magának azzal, hogy a fórumon feljelented az adminnak azt az embert, aki sértő számodra? Aki beleszól a helyesírásodba (De nem direkt írsz így) vagy piszkál.

Figyelt kérdés
Én nekem írt valaki 4 db szöveget a helyesírásomra, és egyáltalán nem tetszett. Sértő is volt. Ezért úgy gondoltam, hogy dislike, majd írok az adminnoknak, akik rendesek voltak és letörölték a választ. Nálad is így megy? Miért szeretek röhögni azokon a trollokon akik sértőek számomra és az admin miattam letörölte a kommentjét?

2020. jún. 10. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a helyesírásodat kijavítja, azt inkább meg kellene köszönnöd, nem "feljelenteni".

A zaklatás, sértegetés más kategória. De akkor sem jelentenék sehova sem.

Hanyagolnám, negligálnám, lepontoznám stb.

2020. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És neked nem sértő ha valaki leront téged a helyesírás miatt? Nekem nem tetszett az a szöveg és ment a dislike majd a feljelentés. Majd néhány perc múlva törölve lett a sértő válasz.
2020. jún. 10. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ha a gyik-ről van szó, akkor ne éld bele magad semmibe, hogy te valami különleges elbánásban részesülnél.

8-10 év alatt tapasztaltam, hogy sokszor el se olvassák a jelentett válaszokat, csak insant törlik.

Legutóbb egy olyan kérdés volt amit láttam, hogy kinek melyik a kedvenc kutyája. Egy válaszoló leírta hogy neki a Berni pásztor, 10 perc múlva törölve volt a válasz.

Keresd a logikát.

Csak az ilyen mimóza lelkű emberkék akadnak fent a trollokon. Mások meg elhajtják, vagy ignorálják a jelenlétét.

2020. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg gyik, iwiw stb elott az irc korszakban csinaltunk szervert, ami kb 10 evig mukodott. Par evig aktivan kozremukodtem en is a mukodeseben. Ezalatt az ido alatt jottem ra, hogy ezt az egesz szart lehetetlen objektivan hosszu tavon fenntartani, mindig lesznek koholt vagy valos vadak, sertodesek, arulkodok, jelentgetok, napjaba kismillio (akkor es ott) operatori megkereses, igazsagot tenni meg lehetetlen. Vegul kivontam magam az egeszbol, csak cseteltem.

Szoval en azt mondom, ott a lehetoseg, hogy privatban elintezd a kerdest, szuksegtelen velt hatalmi poziciot gyakorolni (visszaelni) ovodas modon arulkodassal, plane, ha a szerver szabalyait nem serti, es csak az egyeni ingerkuszobodet lepi at. Helyesirasra figyelmet felhivni meg gyakran epito jellegu.

2020. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Berni pásztor kutyát, és nem értem :O Szép kutyának nézem.
2020. jún. 11. 10:50
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha priviben írok neki aki leoltott engemet, akkor kiírja a kérdésem alá a teljes üzenetet ami még rosszabb. Még akkor is ha jó üzenet az.
2020. jún. 11. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Es abbol karod szarmazik? Ha tisztessegesen elkuldod a pcsaba megindokolva, nem teged jarat le, hanem sajat magat, ha kozzeteszi,mert mindenki belatja, jogosan tetted.
2020. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Bocs, de mit is tettem jogosan?
2020. jún. 11. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk szerintem. Engedd el :D
2020. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK :D hattyúk :)
2020. jún. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!