Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami privátabb kereső,...

Van valami privátabb kereső, mint a Google? Ti mit használtok erre?

Figyelt kérdés

Ha valami "furább" dologra keresek rá a Google-lel, figyelmeztet, hogy "figyelnek", vagy valami ilyesmi, olvassam el az adatvédelmi szabályzatot, stb., akkor is, ha nem vagyok bejelentkezve... Ti mit használtok, ha valami furább dologra keresnétek rá?

(Nem embercsempészésre meg drogvásárlásra keresgélek rá, de azért mégiscsak zavarnak ezek a figyelmeztetések...)



2020. jún. 15. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezt a keresőmotort használom:


[link]


Ha valami nagyon olyan kell akkor töltsd le a tor böngészőt és akkor tuti privát marad a keresés, függetlenül attól, hogy csak a felszíni interneten keresel.

2020. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azt hiszem, ezt használják sokan :)

2020. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tor. Csak nagyika lassú
2020. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a tor nagyon lassú, nem a nagyika🤣
2020. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 XDDDDD

A tor böngészőt kíváncsiságból akartam régen letölteni, de nagyon bonyolult lehet telepíteni, volt ott valami leírás hozzá, ez nekem nem való, szerintem elég akkor ez a kacsás izé, köszönöm :))

2020. jún. 15. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Toron is a kacsas ize jon fel alapertelmezesben, azt hiszem...
2020. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Bing.com
2020. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentkezve, akkor gondolom beérik az IP-címeddel, mint az összes többi, mégis hogy figyelnének?
2020. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult szerintem, anyira nem hogy egyszer a sulis gépre is feltetem hogy megkerüljem az opendns-t 🤣
2020. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!