Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letiltott a messenge...

Ha valaki letiltott a messengeren, akkor azt látom, hogy éppen online vagy, hogy mikor volt utoljára elérhető?

Figyelt kérdés
Csak mert egy személy esetén az üzenet csak simán elküldött státusznál van (üres körben pipa), viszont online-nak írta a messenger.
2020. jún. 23. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha letilt, nem tudsz üzenetet küldeni.

Vagy a messenger hibája miatt jelzi hogy elérhető, vagy be van állítva az üzenetek figyelmen kívül hagyása szerintem.

2020. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utobbi lesz szerintem.
2020. jún. 23. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha letilt, akkor értelemszerűen nem látod, hogy online, és nem tudsz neki üzenetet küldeni sem.

Ha ő lenémított téged, arról te nem kapsz semmilyen figyelmeztetést.

2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Én le vagyok tiltva vkinél, és tudok neki üzenetet küldeni, csak nem kapja meg, nálam elküldött állapotot mutat, de nála nem jelenik meg. Az elérhetőséget nem mutatja egyáltalán.
2020. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Úgy tudjátok megnézni, hogy le vagytok-e tiltva, ha megcsörgetitek az adott személyt. Ha azt írja ki, hogy hívás vége, akkor nem vagytok letiltva. Ha azt írja ki, hogy X. Y. nem fogad jelenleg sem hangüzenetet, sem videohívást, akkor tiltás alatt vagytok.
2020. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy csak némított. Szép dolog ez az ember barátnőjétől, mi? :)
2020. júl. 6. 10:19
 7/7 anonim válasza:
Engem is letiltottak de látom hogy mikor elérhető se irni se hívni nem tudom
ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!