Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám jobbá tenni a...

Hogyan tudnám jobbá tenni a booksta oldalam?

Figyelt kérdés

A bookstagram egy az instagrammon vezetett könyves tartalmú profil. Szóval az lenne a problémám, hogy lassan már egy éve lesz, hogy elkezdtem és nem jutok egyről a kettőre...

Jelenleg közel 600 követőm van, minden másnap posztolok, rengeteg időt és energiát fektetek bele, mindennapos sztorikkal is probálom izgalmasabbá és népszerűbbé tenni. Ugyanis kicsit elszomorít, hogy van olyan bookstás, aki két hónapja sem indította be az oldolát, alig vannak posztok, nagyon nincs is jelen, de mégis több, mint 1400 követője van, nem értem hogyan csinálja...

Tudnátok nekem tippeket, tanácsokat adni, hogy mivel válhatnék én is jobbá?


Itt van pár képem:


[link]

[link]

[link]


Próbálok változatos maradni, de többnyire mindig ilyenfajta képeket készítek.

!!!Tudom, hogy a minőséget nem a követők és lájkok számában mérik, de jólesne valamilyen pozitív visszacsatolás, hogy igenis jól csinálom, amit csinálok!!!


Köszönöm, ha elolvastad és reagálsz! :)



2020. júl. 3. 08:52
 1/1 anonim válasza:
Fokuszálj jobban a könyvekre. Ne a hátteren legyen a hangsúly.
2020. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!