Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Haldoklik az Ncore ennyire...

Haldoklik az Ncore ennyire hogy mindenki lassan valamilyen streaming platformot használnak?

Figyelt kérdés
Ennyire elavultá válik az Ncore vagy más Magyar torrent hogy mindenki fizet elő legális platformokra pl a Netflixre amiért egyre több Magyar tartalom, ha ez a igaz amit külföldi oldalakon, hogy Érkezik a Dazn sport stream, akkor ő is lesz aki szintén döfni fog az Ncore-nak vagy a hasonlók mint pl a Netflix is?

2020. júl. 9. 23:05
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
91%
Az ncore ingyenes, ezzel nehezen tud versenyezni egy fizetős szolgáltatás.
2020. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 meszike91 ***** válasza:
76%
LOL Még mindig ezen rugózol?
2020. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Mutass már valami statisztikát erről a angy haldoklásról...
2020. júl. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
81%

hajjaj bizony haldoklik mi lesz most


mondjuk most tényleg nem töltötték fel a the 100 legújabb részét 1080-ban ez most kellemetlenül érintett

2020. júl. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk én fél évig semmit se töltöttem:D bőven elég volt a Netflix.
2020. júl. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki fizet elő? Hm. Én nem fizettem elő s nem is fogok addig, amíg ingyen letölthetek bármit.
2020. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
44%

Az Ncore csökkenéshez meg az járult hozzá jelentősen, hogy egyáltalán legálisan is hozzá lehet jutni a tartalomhoz és nem csak a pofátlan lehúzás árán.


Bár még a régió szerinti infantilis sugárzási és forgalmazási hozzáállás még mindig jelen van. De már itt is elkezdődött valami köszönhetően 1-2 cégnek, akik elkezdték feltörni ezt a bebetonozott kriptát. A régi kartellek most meg már roham léptekben el kezdtek fejleszteni.z N

2020. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
20%
2020. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
41%
Igazából, felnőtt az a generáció aki ennek a hőskorában tolta felfelé a dolgokat. A legtöbbje már dolgozik egy ideje inkább nincs ideje ezzel foglalkozni. Leépült a kalóz közösség, a 2000 után született embereknek nincsen meg mi az a tbp. Meg dirtywindowsoltam egy telepítőt a netről. A szoftver az eszközzel jön, a zene havi, 1500-ér korlátlanul azonnal ott van, a sorozat is HD-be a megjelenés napján eredeti szinkronnal, felirattal. A flix előtti időkben még dolgozni kellett ha az ember értelmes tartalomhoz akart jutni. Vagy fizetni a lemezekért, amik általában újraszinkronizált, megvágott igénytelen sza.ok voltak. Ugyanez a zenével. Lehetetlen volt olyasmiket szerezni vidéken mint például egy Nine Inch Nails - The Fownward spiral. Torrenten meg ott volt. Nem volt rád kényszeritve a pop kultúra. Manapság már házhoz jön minden alternatív művészet.
2020. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
58%
Nem bánom de ami ingyen van, azért kár pénzt kiadni.
2020. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!