Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig csak jelszóváltoztatással tudok belépni a gyakorikérdések fiókomba?

Figyelt kérdés

Akárhányszor változtatom a jelszót, sose fogadja el egy pár napja. (Több, mint 30 napos a regisztrációm.)

És nem az van, hogy helytelenül írom be a jelszót vagy az e-mail címet, jelszógenerátor javasol jelszót, másolom, egyből beillesztem a jelszóváltoztatás mezőbe, amikor e-mail segítségével bejutok a fiókba, meg Google Keepbe, az Apple ID jelszavai közé is elmentem a jelszót, egy Touch ID-val írom be mindig, mégis helytelennek írja a jelszót az oldal.



2020. júl. 11. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az automatikusan generált jelszót meg kell változtatni, általában egyszeri belépésre jó csak. Ezért felesleges elmenteni, mert másodszorra nem tudod használni.


Egyszer lépj be, adj meg egy normális jelszót és azt mentsd el.

2020. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már enged bejelentkezni. Mondjuk azt nem igazán értem, miért nem fogadja el a generált jelszót. Van egy másik gyakorikérdéses fiókom, aminél elfogadja.
2020. júl. 11. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!