Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet valahogy tudni, ki...

Meg lehet valahogy tudni, ki ír nekem kamu profilról a Facebookon?

Figyelt kérdés
Egyértelműen kamu profilról van szó. Van sejtésem, de nem tudom bizonyosan ki lehet. Meg lehet tudni valahogy, le tudom buktatni esetleg? Nem igazán értek az informatikához, bocs ha hülyét kérdezek, de ha van valakinek ötlete, szívesen venném.
2020. júl. 13. 15:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Esetleg, ha jellegzetes a szövege, belebukik. Meg ha fenyeget, vagy ilyesmi, akkor feljelentés...
2020. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fenyeget. Vagy ilyesmi, tehát nincs semmi büntetendő benn..inkább bosszant. Hallottam valamit IP címekről, nem tudom mi az, de esetleg az nem tud segíteni?
2020. júl. 13. 15:57
 3/11 anonim válasza:
Szolgáltatótól a rendőrség tudja kikérni.... Magánszemélyeknek nem adják ki.
2020. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, nem sok lehetőségem van hogy megtudjam, ki írt nekem?
2020. júl. 13. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem nem sok, leginkább semmi.

Ha ő nem olyan buta hogy hagyjon vagy adjon bármi nyomot a valós kilétéről, akkor gyakorlatilag esélye nincs hogy kiderítsd a valós kilétét.

2020. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Azt tudod csinálni, hogy válaszolsz neki, és küldesz egy linket, amire felraksz egy képet, vagy bármit. Ha megnyitja a linket, az oldal programjának rögzítenie kell a másik ip címét. Ezután elküldöd annak is, akit gyanítasz hogy ő áll emögött. Ha időben elég közel történik a kettő és ő az illető akkor sanszos hogy azonos lesz az i cím. Ehhez persze ismerned kell valamilyen szerveroldali programnyelvet.
2020. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hülyét kérdezek. Az IP cím az lesz amin regisztrálta a profilját a Facebookon, vagy az amin épp belépett, hogy írjon nekem?
2020. júl. 22. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a jelentősége?
2020. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Esetleg IP cím alapján meg tudnám nézni ki aki ír.....
2020. júl. 30. 16:13
 10/11 DeMoR ***** válasza:

Meg tudnád nézni, ha lenne digitális kompetenciád. :D

Így hiába kapsz segítséget nem fogod tudni kivitelezni, megérteni. :c

Szóval kérd meg egy kellőképű digitális kompetenciával rendelkező ismerősöd mondjuk, hogy segítsen. ^^

2020. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!