Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok-e olyan bitcoin gyűjtős...

Tudtok-e olyan bitcoin gyűjtős,bányászós oldalt,amelyik ingyenes és fizet is?

Figyelt kérdés
Próbáltam már pár internetes munkát,de a végén vagy nem fizetett,vagy csak annyira minimálisat,hogy nem érte meg vele foglalkozni

2020. júl. 17. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami ilyet ígér az átverés, lehúzás.
2020. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen internetes munkákat vállaltál, de azért elég sokan keresnek ilyesmivel komoly összegeket.

Persze, ha tényleg munkáról van szó. Szabadúszó fejlesztő haverom jobb hónapjaiban százezreket is keres ilyesmivel.

De ehhez szaktudás, és tisztességes munka kell. Ha internetes munka alatt az ilyen illegális kamumegbízásokat érted, hogy "segíts kiküldeni tízezer spamet, és kapsz érte 20 forintot", akkor azzal tényleg nem mész sokra, ráadásul még kellemetlen helyzetbe is kerülhetsz.


A bitcoint meg nem weboldal fogja bányászni, hanem az erre rendszeresített célhardver. Amibe mellesleg csak akkor érdemes belefogni, ha jó a hardver, és olcsó az áram.

2020. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

A neten keresgéltem és úgy találtam rá,a hírdetésre kattintós,bitcoinos oldalakra.

Igen,20 forintot ígér némelyik.

Nem vagyok profi számítástechnikus,ezért kezdtem az egyszerűbbekkel.

2020. júl. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!