Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon.de - Lehetséges postán...

Amazon.de - Lehetséges postán maradóként kérni a szállítást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, meg lehet oldani amit fentebb leírtam? Hogyan kell megadni ebben az esetben a címet?


Oda kell írni, hogy Poste restante? Vagy a német megfelelőjét ennek?


Köszi



2020. júl. 18. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a postán marad akkor megyarul írd rá, mert a magyar postán marad nem? :DDD

de szerintem ezt a postán kellene megkérdezni... ha levéként érkezik akkor valszeg megoldható. De ha csomagként akkor az MPL szállítja és azok meg nem a kis helyi körzeti vagy falusi postáról indulnak hanem az elosztóból ahova meg te nem mehetsz be csomagot átvenni... hacsak nem egy nagyobb posta az, de azt meg ki kell deríteni, hogy melyik postáról indulnak a te címedre az MPL-es futárok

2020. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó az elsőben tényleg van logika :D


Hmm, ezt az elosztó dolgot viszont nem értem. A magyar posta átveszi -> Országos Logisztikai Központ -> Debreceni Logisztikai Üzem (Valami ilyesmi:D) és azután a postára. Miért kellene bennem bármelyik elosztóhoz? 🤔


De biztos én vagyok a hülye,int mindig :D

2020. júl. 18. 10:05
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Nem vagy hülye... ha van ilyen opció, akkor ki kell jelölnöd a számodra megfelelő postát... de e címre vitt csomagok is a postán kötnek ki (előb utób), de arról az mpl futár úgy is hagy értesítőt amin minden szükséges infó rajta lesz...
2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!