Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki elmagyarázná hogy mi...

Valaki elmagyarázná hogy mi az az API kulcs a Google-tól?

Figyelt kérdés

És hogy persze hogy lehetne olyan nekem is?


Azért érdekelne,mert egy feliratot akartam fordíttatni a Subtitle Edit-tel,ami ezt írta ki nekem: [link]


Előre is köszönök minden segítséget!



2020. aug. 6. 19:56
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Google Console-on kell csinálnod egy api kulcsot, amivel használható a Google Translate API. Maga az API csak egy interfészt jelent, amin keresztül elérhető az adott szolgáltatás, jelen esetben a Google Translate.
2020. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy annyira tőmondatokban írtál,hogy ezzel még mindig nem megyek túl sokra :-(


Tudnál esetleg még egy konkrét linket is adni hozzá?Tehát ahol megcsinálhatnám ezt a kulcsot.

2020. aug. 7. 15:33
 3/3 savanyújóska ***** válasza:

Bocsi, 0-ról elég bonyolult, azért igyekeztem inkább támpontot adni :)


Itt elég jól le van írva ( [link] szerintem nyugodtan beadhatod Google Translatenek is, ha esetleg bonyolult lenne. Annyit mindenképp kiemelnék, hogy az első 500 000 karakter ingyenes csak, afelett fizetni kell, szóval ha szakmányban fordítanál, akkor lehet pénzügyi vonzata is. (Egy A4-es oldal kb. 1000-1200 karakter teleírva.)

2020. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!