Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a probléma hálózati kártya...

NekedFeri kérdése:

Ez a probléma hálózati kártya cserét igényel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy nap mikor a gép ment, hirtelen kinyomtam a hosszabbítót (amibe a gép volt bekötve) mert megijedtem egy közeledő vihartól. Miután elment a vihar, visszakapcsoltam de internet nem volt. Ezt írja: Nem azonosított hálózat. A hibaelhárító pedig ezt írja: Az ethernet 5 nem rendelkezik érvényes Ip-konfigurációval. Ezután az összes megoldást kipróbáltam amit találtam youtube-on de sajnos egyik se vállt be. Mivel a kábel a laptopomon sem működött gondoltam kábelhiba. Vettem új kábelt, a laptopon működik, a gépen nem. A lan portok működnek, mert a TV is abból megy. Már csak két dologra tudok gondolni: 1.:Vírusos lett a gép, (uTorrent-et használom rendszeresen filmek letöltésére a HUNTorrent oldalról). 2.:Hálókártyát kell vennem a gépbe. Sajnos nem tudom eldönteni hogy mitévő legyek. Kérlek írjátok meg, ha tudtok megoldást.


Köszönöm szépen.



2020. aug. 12. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Start menu, cmd (rendszergazdakent)

ipconfig /release

ipconfig /renew


Ez uj ip-t ker a dhcp szervertol. Majd mondd, mit ir ki.

2020. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!