Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek youtube-on vagy tik tokon 1000 felíratkozója vagy követője van az mennyire sok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy hiresség van a gykn gyerekek. Köszöntsuk ot méltoan
2020. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.😂😂😂
2020. aug. 25. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán sok komolyra forditva a szót. Mert pl attol is fugg, hogy te mennyit kovetsz. Valszeg valamennyi vissza is fog kovetni. Tehat pl kovetsz 5k embert, abbol par szazan vissza fognak kovetni vmi miatt
2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez még Magyarországon is kevés. De ne ebben mérd a hitelességed.
2020. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Másokéhoz viszonyítva kevés, egyébként pedig rengeteg.

Amúgy az én 5k subos csatornámat kevesebben nézik, mint a 2k subosomat.

2020. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből körülbelül 50-100 ember lehet az, aki ténylegesen követ is.
2020. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem YouTube-on 8640 feliratkozóm van, úgy hogy nem értem az egész logikáját. Több mint egy éve nincs új videóm (és amik vannak is: építmények egy Minecraft koppintásban, pár egyéb játékos videó, film/játék jelenetek magyarul), de 3000 feliratkozó az elmúlt 1 évben lett. :D
2020. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Tapasztalataim szerint a youtube követők "értékesebbek" mint a tiktokosok, mármint ahogy elnézem tiktokon könnyebb követőket szerezni (főleg ha tini vagy). Másokhoz képest valóban kevés, és ilyenkor nem azt a számot kell nézni, amit kiír az app, hanem azt, hogy kik azok, akik aktívan követnek: likeolják, kommentálják a videóid, de ezt már előttem is leírták.

Ahogy azt is, hogy ne ebben mérd a hitelességed, vannak sokkal fontosabb dolgok mint hogy hány követőd vagy likeod van egy közösségi appon.

2020. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Tiktok 1000 követő szinte semmi, YouTube feliratkozókból viszont már pénzt is tudsz vele keresni, ha komolyan veszed, és van egy közönséges. A tiktok és youtube ég és Föld
2021. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!