Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy pc-én nem léptek ki a...

Ha egy pc-én nem léptek ki a gmailból, akkor azt látni egy másik gépen, vagy telefonon?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy notebook amin nem léptek ki a gmail- ból. Ha én belenézek akkor azt látja a postafiók tulajdonosa a saját telefonján, hogy valaki megnézte a leveleit?


Mielőtt feltennétek a kérdéseket, hogy miért tennék ilyet, elmondom hogy egy családtagomról van szó.



2020. szept. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha akkor lép be amikor te is, akkor a főoldalon a levelek alatti sávban a jobb sarokban kiírja hogy egyszerre hány eszközről történik hozzáférés, ott rögtön látszik hogy egynél több helyen van belépve.
2020. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

E-mail rendszerrel kapcsolatos problémák megoldása ...

webshark.hu › gyik › e-mail-rendszerrel-kapcsolatos-pr...

Ha IMAP-ot és Outlook 2007-et használsz, akkor a Szerkesztés menüben a ... Nem tudok E-mailt küldeni, hiába van 587-re állítva az SMTP port. Ennek oka az lehet, hogy a szolgáltatód, a belső céges tűzfal, esetleg a gépen lévő vírusirtó vagy ... Az e-mailek egy része olvasott, a másik része olvasatlanul jelenik meg az ...

2020. szept. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!