Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom kikövetni...

Miért nem tudom kikövetni Facebookon egy ismerősömet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit már jó ideje, - hetek, hónapok óta - szeretnék kikövetni, de a Facebook egyszerűen nem engedi, és nem értem, hogy ez miért lehet.

Mindig rányomok a profilján, hogy leállítom a követését, de amikor újra betöltöm az oldalát, még mindig ott a pipa a neve mellett, hogy követem, és továbbra is elárasztanak a sületlenségei a hírfolyamomban, illetve az én új bejegyzéseim is pillanatok alatt beúsznak hozzá, ha külön nem blokkolom, hogy ne lássa.

Rengetegszer próbáltam már, de az algoritmus (?) egyszerűen nem teljesíti azt, amit kérek tőle.

Más is tapasztalt ilyet?



2020. okt. 1. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, próbáld meg letiltani majd feloldani, ha ismerős akkor törölni és felvenni, esetleg mobil applikációból, próbáld meg
2020. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Facebookon nem kell még egy meglévő ismerőst kikövetni sem, mert van egy olyan lehetőség is, hogy Nagyobb távolság tartása és ne jelenlen meg a hírfolyamban, csak ha én külön rákeresek.

Van egy ilyen megoldás is, próbáld meg azt.

2022. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Ezt hol lehet beállítani? Mert megpróbáltam ott, ahol a tiltás/jelentés és egyebek vannak, de ilyen lehetőséget nem kínál fel.
2022. jún. 11. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyük fel az illetőt kiszeretnéd törölni az ismerőseid közül, na akkor ajánl fel ilyen lebeszélő lehetőségeket is és akkor felkínál egy olyat, hogy Nagyobb távolság tartása tőle és csak akkor lássam amiket kitesz, ha én külön rákeresek erre az illetőre.
2022. jún. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!