Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is,aki freemailes...

Másnál is,aki freemailes postafiókkal(is) rendelkezik,nem tud belépni?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta sikertelen a mappák lekérdezése.

Írtam már a supportnak,de egyenlőre várnom kell.

Igen,tudom,hogy a freemail a leggagyibb levező,de amikor ezt az e-mail címet használtam többször,még megvoltam elégedve vele.

Sajnos ez van megadva,minden hivatalban,ezt használom ügyfélkapu miatt is, számlák is erre jönnek és most nem tudok,elmenni minden hivatalba megváltoztatni.

Köszi előre is.



2020. okt. 19. 08:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
En Sem tudok belepni, pedig nagyon fontos lenne. Amugy pl a Gmail nekem nem engedi a munkahelyi tüzfal megnyitni… Ennyit erröl.
2020. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most már megjavult elvileg.Legalábbis 7 óta 2x léptem be,nekem müködött.
2020. okt. 20. 09:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem se enged be két napja ez a halom sz.r.

Csak azért nem váltottam még, mert egyrészt retek mód utálok regisztrálni bárhova, másrészt minden weboldalon, ügyintézésnél, regisztrációnál ez van megadva emailnek, rohadtul nincs kedvem két napot azzal tölteni hogy mindenhol módosítgassam, átírogassam.

De sajnos muszáj leszek záros időn belül, úgy néz ki, mivel már konkrétan használhatatlan. Még ha amúgy belépni enged is szökőévben egyszer, akkor is két levél megnyitása után felakad. Egy tetves bugfarm az egész, pedig nem is csinálnak rajta semmit. Látszik kinek a tulajdonában van. A minősége pont olyan hitvány.

2020. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!