Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két hete feltörték a Facebook...

Két hete feltörték a Facebook fiókomat. Valaki tud segíteni ?

Figyelt kérdés
Jelentettem,igazoltam,hogy én vagyok a tulajdonos. Sikerült új jelszót állítanom viszont a jelszó után kéri a biztonsági kódot(magától állítodott be a két lépcsős bejelentkezés, mivel jeleztem hogy sérült a fiókom biztonsága) viszont itt ütközök problémába. A telefonszámom ami megvolt adva már nem működik, így nem kapom meg a kódot. Beszéltem a telefon szolgáltatommal, nem lehet már aktiválni a kártyát. Mivel nem tudok belépni a fiókomba nem tudok új számot állítani se hitelesítő alkalmazást. Kitöltöttem egy űrlapot a Facebooknak viszont nem sok remény fűz hozza mivel kiírta,hogy vírus miatt lassan vagy ki se vizsgálnak mindent. Nagyon ideges vagyok,hogy új profilt kell csinálnom idővel. Valakinek valami ötlete hogy mivel probálkozhatnék esetleg még meg? :(

2020. okt. 28. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A Facebookodnak kampo, ezt már soha nem tudod visszaállitani és visszaállíttatni, regizz ujat
2020. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Facebook-on bizonyára van SÚGÓ - az segíthet.


Nem nagyon szoktam segítséget kérni, mert nagyon-nagyon elővigyázatos vagyok. Megválogatok MINDENFÉLÉT... "fiók feltörés" nem volt tehát nálam.

2020. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen már mindent megnéztem a Facebook súgónál. Nem jutottam ennél többre. Nagyon nehéz jelszavam volt. Nagy,kis betűt írásjelet és számokat is tartalmazott bőven. 6 éve megvolt a fiókom,sosem történt eddig hasonló. Nem használtam máshol ezt a jelszót se semmi. Csak egyik reggel arra ébredtem hogy helyszín szerint Madridból valaki feltörte. Csak az bánt hogy mindenem elveszik így. :( Azóta minden ismerősömet arra buzdítok hogy nagyon tartsanak rendbe minden ilyen fiókot. Nagy szerencsétlenség hogy egy telefonszámon csúsztam el...

2020. okt. 30. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!