Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik a paypal...

Hogyan működik a paypal pénzvisszafizetése ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Adott egy internetes szolgáltatás, amiért fizetek, de aztán átvernek vele. Én visszaigénylem a pénzemet, akkor a paypal visszafordítja a tranzakciót? Mi a helyzet akkor, hogyha az átverők már leszedték a pénzt a paypal számlájukról? Visszatudja fordítani olyankor a banki tranzakciójukat a paypal?
2020. nov. 3. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem olyan egyszerű, mint az ember gondolná.

Először írhatsz egy üzenetet a paypalen keresztül az eladónak.

Neki megvan, hogy mennyi időn belül kell válaszolnia.

Ha válaszol, akkor remélhetőleg benne lesznek a további infók. Ha nem válaszol, akkor remélhetőleg a paypal intézi a pénzed. Nekem még nem volt, hogy nem válaszolt.

Ha válaszol, akkor sem biztos, hogy számodra előnyös lesz.

A paypal meg többet nem fog segíteni. Legalábbis nálam nem volt egyéb lehetőség.

Esetleg az élő csevegőn keresztül pontos segítséget kérhetsz, hogy mik a lehetőségeid.

Én egyszer buktam 10 eurót egy szolgáltatás miatt. Úgy döntöttem, hogy tanulópénz , ha utánanézek a szolgáltatásnak, akkor hamar kiderülhetett volna a turpisság és nem fizetek náluk. Bár mérgemben nézegettem a lehetőségeket paypalen, de nem volt mit tenni.

Máskor a vásárolt áru nem jött meg. Paypales reklamációt követően hamar postáztak országon belülről

. Csakhogy nem azt, amit vettem. További reklamációt követően visszaküldhettem volna Kínaba. Egyéb lehetőség nem volt.

2020. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már az átvevő leszedte a pénzt és neked vissza utalják, akkor az átverőnek a Paypal számlája minuszba lesz, amit vissza kell fizetnie. Ha nem fizeti vissza akkor a behajtók mennek. :)
2020. nov. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!