Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a facebook profilom?

Figyelt kérdés

Az történt ma velem, hogy kaptam az email címemre egy olyan értesítő üzenetet a facebook-tól, hogy az fb fiókom jelszavának az alaphelyzetbe állítását kérte valaki. Az üzenetben megkérdezték tőlem, hogy én kértem vagy nem. Rámentem arra a lehetőségre, hogy nem én kértem. Akkor egy új jelszavat kellett megadni. Megis adtam egy új jelszót, viszont az új jelszóval már nem enged belépni és a régivel sem. Az fb-n rámentem arra a lehetőségre, hogy elfelejtett jelszó, amivel az volt a problémám, hogy az ezer éves email címememet adta be, és odaakarja elküldeni az azonosító kódot (amit már kb 10 éve nem használok, csak anno azzal regisztráltam be.) De már kb 1-2 éve megadtam az új email címemet, azzal is kell bejelentkeznem, sőt a jelenlegi email címemre kaptam az értesítő üzenetet is. Viszont azonbelül van egy olyan lehetőség, hogyha nem használom már a régi email-omat akkor megadhatok egy újat, ahova elküldik a kódot. Megis adtam a jelenlegi email címemet, viszont ugyanúgy a régi, már nem használt email címemre akarja küldeni.


Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy van rá lehetőség, hogy visszaszerezzem a profilom valahogy? Számámra az a profil nagyon kedves, rengeteg emlékem beszélgetés van benne, ezért is lenne annyira fontos, hogy valahogy hozzáférjek. U.i: telefonszámot nem adtam meg a profilomhoz.


A válaszokat és a segítésget előre is köszönöm!



#facebook, visszaszerzés, jelszó, hacker, online, média, #profil, üzenet, profil, jelszó, elfelejtett, hiba, email cím, #baj, segítség,
2020. nov. 9. 18:14
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

A legutolsó eset óta eltelt 2 nap, hogy elérhető volt..

Megint kértem helyreállítast új email címre, de megint nem érkezett emg az az email

2020. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Basszus, mintha én írtam volna!!! Múlt kedden pont ugyanez történt! Nekem is volt egyszer már, vasárnap (miután beküldtem személyit) egyszer visszaigazolták, hogy sikeresen igazoltam magam, és az ott megadott új emailcímre elküldték a kódot, de kód nem jött, és azóta már a bizalmi kapcsolatok kódjait sem engedi használni újból, hogy újra próbálkozhassak a kód kérésével. és nekem is egy sokéves, rég nem használt emailcímet állítottak vissza, bár szerintem lehet, hogy arra sem küldene igazából kódot. Már napok óta írogatok nekik, amilyen formulát találtam, hogy nem kapok kódot, nem tudok belépni a security check miatt, pluszban a férjem oldaláról is jelentgetjük a problémát, aki a business oldala adminisztrátori jogát vesztette el ugyanaznap, amikor az én fiókomat feltörték, aligha véletlen egybeesés (én is admin voltam azon az oldalon), de még erre se léptek. 8 éves fiókom, és két oldalam veszett el, amit csak én szerkesztettem, bár mivel azok nem üzletiek voltak, kb. null esély, hogy foglalkoznak vele. Nem tudom, visszakapjuk-e valaha a fiókjainkat, újat meg most nem merek regisztrálni (egyelőre), mert ugye a hülye szabályaik ilyen esetben tuti nem minket védenének (hogy nem lehet egynél több fiókja valakinek).

De legalább tudom, hogy van több sorstárs... ha sokakkal ez történt, akkor hátha idővel lesz előrelépés...

Mutatom a inket, ahol találtam formulákat jelentést beküldeni: [link]

nem az összes link működik, de a "nem kapok kódot" meg a "security check megakadályozza a logint" az speciel igen. Aki tud, szerintem irkáljon be nekik ott is, aztán hátha történik valami végre... Ha valaki jut vvalamire, ugye megírja?

2020. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Szerintetek ez vírus vagy keylogger vagy mi lehet? Annyira tanácstalan vagyok, és rettentően idegesít, mivel egy 10 éves profil
2020. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Az enyém is 8 éves kb. Nem hinném, hogy vírus, ezt konkrétan feltörték valahogy, elég bonyolult kell legyen, a férjem azt mondja (ő tanult informatikát), hogy lehet, egy támadó robot időről időre próbálkozik a bejelentkezéssel, és ettől kiakad valami, ami miatt bejön ez a "közösségi alapvelveinkbe ütköztél" és "egy időre bizonyos funkciókat letiltottunk", ami nekem mindig bejön, amikor próbálom a bizalmi kapcsolatok kódjait beadni. Közben rájöttem viszont, hogy csinálták... Volt két email ezzel a jelszóvisszaállítással, és benne a link, amiben jelenti az ember, hogy nem ő kérte: ezek a linkek facebook.com/recover valami. Aztán jött egy email, hogy megváltoztatták a jelszót, és ha nem én voltam, tegyem biztonságossá a fiókomat, és ugyanarról a securitykukacfacebookmail emailről, amiről az előzőek. Ott viszont a link már facebook.com/hacked valami. :( Szóval szerintem amikor új jelszót adtunk meg, akkor pont a kezébe adtuk a hackereknek a fiókunkat. :((( De hát ki a fene számít ilyenre, meg néz meg minden egyes linket górcsővel, pláne munka közben? Pont ezért jön be az ilyen. :((


Szerintem egyébként valamiért a kódküldést is letiltották, mert tényleg se mobilra nem kaptam, sem emailre, gyanítom az egyetlen benne hagyott ezeréves emailre se kaptam volna meg, ha még elérem is. :( Én is láttam olyat a férjem fiókjából, hogy aktív volt az enyém, de az időfolyamomban nem láttam új bejegyzést, szóval gőzöm sincs, mit csinálhatnak a nevemben.


Olvastam egy ilyet, pont ilyen emailt kaptunk, és azt írják, reagáljunk gyorsan, na hát én kb. azonnal reagáltam. [link]

Ja és mellesleg a kétfaktoros megerősítés is be volt kapcsolva, és abszolút nincs a segítségemre, sőt. :(


Őszintén szólva egyre inkább kételkedem benne, hogy visszakapjuk a fiókunkat, ami azért is ciki, mert nekem a munkámhoz is kellene igazából. Olvastam egy olyan cikket, hogy korábban is volt egy biztonsági rés miatt tömeges támadás Facebook fiókok ellen pl. 2018-ban, és valami 50 millió fiókot veszítettek el a tulajdonosai. Csak az nem derült ki, hogy véglegesen-e. [link]

2020. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Én is végigpörgettem már ugyanezeket a gondolatokat. A párom szerint azt a hacked-es link viszont valós, valóban a face-hez tartozik.

Képzeld... most próbálkozok mindenféle jelszóval amit megadhattam amikor kapkodás volt a visszaszerzésre és az egyiknél ezt írja ki, de tényleg csak ennél amikor próbálok belépni:


Ezt a funkciót jelenleg nem tudod használni.

A közösség kéretlen tartalmakkal szembeni védelme érdekében korlátozzuk, hogy adott időn belül milyen gyakran tudsz bejegyzéseket közzétenni, hozzászólni, illetve egyéb műveleteket végrehajtani. Később újra megpróbálhatod.


Gondolom ezt azért, mert jeleztük, hogy feltörték..


A másik érdekesség még: vasárnap volt a feltörés, akkor megváltozott a jelszó, most kedden meg újra.. nem furi? :O

2020. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Vagyunk egy páran az itteni bejegyzések alapján, akik így jártunk. Egyébként pont ez a kiírás akadályozta meg egy csomószor, hogy továbblépjek. Na most még nem egész egy fél órája megint engedte, hogy használjam a bizalmik kódjait, de viszont egy teljesen új emailt kellett megadnom, mert a korábbit nem fogadta el, mondván, hogy már használatban van. Na ja, én szeretném használni.

Most megint azt írta ki, hogy sikerült és igazoltam magam, a kódot elküldték a megadott (új) emailre. Viszont eddig nem kaptam meg. Megint. Még nem telt el a 30 perc, de küldtem egy próbalevelet erre a címre és az azonnal megjött. Szóval szerintem megint nem fogom megkapni a kódot. Viszont már kifogytam az emailcímekből, amit meg tudok adni. Gondolom, most megint új bizalmis kódok is kellenek majd. De először is írok majd megint a supportnak, hogy továbbra sem kapok kódot. Minél többen és többször írunk nekik, annál valószínűbb, hogy tesznek valamit, ami használ is.

2020. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Te pontosan hova írsz? Én nem találtam semmit címet ahova írhatnék
2020. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet, hogy nem is ember törte fel a Facebook-kat?
2020. nov. 15. 00:08
 19/29 anonim válasza:
Valaki jutott valamire azóta?
2020. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én semmire sem
2020. nov. 18. 12:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!