Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a facebook profilom?

Figyelt kérdés

Az történt ma velem, hogy kaptam az email címemre egy olyan értesítő üzenetet a facebook-tól, hogy az fb fiókom jelszavának az alaphelyzetbe állítását kérte valaki. Az üzenetben megkérdezték tőlem, hogy én kértem vagy nem. Rámentem arra a lehetőségre, hogy nem én kértem. Akkor egy új jelszavat kellett megadni. Megis adtam egy új jelszót, viszont az új jelszóval már nem enged belépni és a régivel sem. Az fb-n rámentem arra a lehetőségre, hogy elfelejtett jelszó, amivel az volt a problémám, hogy az ezer éves email címememet adta be, és odaakarja elküldeni az azonosító kódot (amit már kb 10 éve nem használok, csak anno azzal regisztráltam be.) De már kb 1-2 éve megadtam az új email címemet, azzal is kell bejelentkeznem, sőt a jelenlegi email címemre kaptam az értesítő üzenetet is. Viszont azonbelül van egy olyan lehetőség, hogyha nem használom már a régi email-omat akkor megadhatok egy újat, ahova elküldik a kódot. Megis adtam a jelenlegi email címemet, viszont ugyanúgy a régi, már nem használt email címemre akarja küldeni.


Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy van rá lehetőség, hogy visszaszerezzem a profilom valahogy? Számámra az a profil nagyon kedves, rengeteg emlékem beszélgetés van benne, ezért is lenne annyira fontos, hogy valahogy hozzáférjek. U.i: telefonszámot nem adtam meg a profilomhoz.


A válaszokat és a segítésget előre is köszönöm!



#facebook, visszaszerzés, jelszó, hacker, online, média, #profil, üzenet, profil, jelszó, elfelejtett, hiba, email cím, #baj, segítség,
2020. nov. 9. 18:14
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
A 12-es linkelte azt a postplanner odlalt, onnan kapott vki segítséget?
2020. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, nálam sincs semmi előrelépés. Egyébként oda írogatok, a postplanneren megadott linkekhez, van egy olyan, hogy nem kaptam konfirmációs emailt. Amikor elküldöm a panaszt, mindig kijön hogy kapcsolatba fognak lépni velem "shortly in email", aztán semmi. :( Valaki felvetette nekem, hogy adatvédelmi incidenst kellene jelenteni, de fogalmam sincs, azt Facebookon hol lehet.
2020. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
En is irtam ma nekik oda a postplanneresre de semmi 😑
2020. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha jól a facebook profil regisztrálása ingyenes. Csináltok egy újat, oszt tschő.
2020. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24-es: Persze, azért egy 8-10 éves profilt a hozzá tartozó oldalakkal (pláne üzleti oldallal!) nem olyan könnyen dob ki az ember, arról nem beszélve, hogy tilos egy személynek több Facebook fiókot használni. Ettől függetlenül megteszik, de ha a Facebook rájön, akkor mindkettőt törli és IP alapján ki is tilthat, hogy ne tudj újat létrehozni. Itt a gyiken is van olyan kérdés, hogy hogy lehetne megkerülni az IP szerinti bant pl., ami emiatt lett.
2020. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Az én FB-fiókomat feltörték, már összevissza leveleztem, a 12-es alatti címeket is próbáltam (onnan tucatválaszokat kaptam, egyik se volt jó és megfelelő), és új FB-fiókot se tudok regelni, merthogy a FB nem engedi. Nem segít, ha új emailcímről próbálkozom, a név valójában ugyanaz, és itt azonnal letiltja az egészet.

Szerintetek mi a megoldás?

2023. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Utolsó vagyok: nekem sikerült visszakapnom a fiókomat és egyáltalán nem örültem volna új fióknak, mert 15 éve vagyok a Facen, sok emlék és hivatkozás van ott, ami pótolhatatlan.

A megoldás: a személyi igazolvány elküldése.

A lépések: ráklikk a feltört fiók nevére (azaz a saját nevünkre), és ott végigvezet a lépéseken (nem, nem jó az email, mert azt a hacker kapja meg, tehát nincs hozzáférés ehhez, stb.), majd be kell fotózni a webkamerával a személyi igazolványt és máris sikerül, pár nap. Nekem 5 nap volt.

2023. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27# Örülök, hogy neked sikerült, 12-22-25 vagyok, hidd el, az egyik első dolog volt, amivel próbálkoztam, az a személyi beküldése. De rá se pisszentek. A saját rendszerükben küldtem.
2023. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Ezen az oldalon írják le, linkekkel, hogy mit kell tenni: [link]

Nekem sikerült, szerintem másnak is sikerülhet. Rá kell ezekre a linkekre kattintani és megy az. Bár nálam a hacker megváltoztatta az emailcímet, a Facebook mégis az én eredeti emailcímemet használta ahhoz, hogy levelezzen velem. Nekik megmaradnak az adatok akkor is, ha a hackerek azt megváltoztatják. Sok sikert és kitartást! Ismerősöket meg meg kell kérni, hogy minél többen jelentsék be.

2023. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!